Tarim Kredi Kooperatif Market Vezirköprü'de Hizmete Açildi

Türkiye Tarim Kredi Kooperatifleri Merkez Birligine (Tarim Kredi) bagli Tarim Kredi Kooperatif Market, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde hizmet vermeye basladi.

Tarim Kredi Kooperatifi Samsun Bölge Müdürü Erol Apaydin, açilis töreninde yaptigi konusmada, Tarim Kredi Kooperatif Marketlerin çiftçilerden aldigi güçle büyümeye devam ettigini söyledi.

Kooperatif Market'in 583. subesini Vezirköprü'de açtiklarini anlatan Apaydin, "Çiftçimizin ürettigi ürünler tüketici ile bulusuyor. Sayin Cumhurbaskanimizin da ortaya koydugu gida enflasyonu ile mücadele, tüketicilere güvenli gida arzi noktasinda çok önemli bir misyonu üstleniyor. Vezirköprü halkina hayirli olmasini diliyorum." dedi.

Konusmanin ardindan dua edilmesiyle marketin açilis kurdelesi kesildi. Açilisin ardindan katilimcilar marketi gezerek alisveris yapti.

Açilisa Belediye Baskani Ibrahim Sadik Edis, Ilçe Tarim ve Orman Müdürü Yakup Çagliyan, Kaymakamlik Yazi Isleri Müdürü Nurettin Edis, Ziraat Odasi Baskani Arslan Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Baskani Sakir Demirkan, Vezirköprü Tarim Kredi Kooperatifi Müdürü Mustafa Kuru, Çekalan Tarim Kredi Kooperatifi Müdürü Ali Atan ile vatandaslar katildi.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.