Bursa Haberleri

Nilüfer'de Su Kesintisi

Bursa Büyüksehir Belediyesi, Nilüfer ilçesindeki bazi mahallelerde yapilacak çalisma sebebiyle su kesintisi yasanacagini duyurdu.

Bursa 26 Eylül 2023 Salı

Bursa'da Huzur Operasyonlarinda 302 Kisiye Gözalti

Bursa Il Emniyet Müdürlügü, kent merkezinde vatandaslarin huzur ve güvenligi için uygulama düzenledi. Düzenlenen uygulamada süpheli kisilerin evlerine de savcilik karariyla girildi. Toplam 302 kisi gözaltina alindi.

Bursa 26 Eylül 2023 Salı

Bursa'da Firtina Uyarisi

Bursa Valiligi, Marmara denizinde kuzey ve kuzey dogu yönlerinden esecek firtinaya karsi uyarida bulundu.

Bursa 25 Eylül 2023 Pazartesi

Minibüs Kapisini Açik Birakan Soföre Kötü Haber

Sehir içi minibüse binen yasli adam, daha yerine oturmadan araç hareket etti. Dengesini kaybeden yasli adam, açik kapidan asagiya düserek hayatini kaybetti. Mahkemenin 1 yil 11 ay hapis cezasi verdigi minibüs soförüne sok haber Yargitay’dan

Bursa 24 Eylül 2023 Pazar

(Özel) Yargitay'dan O Babalara Müjde

Bir bosanma davasinin temyiz müracaatini degerlendiren Yargitay 2. Hukuk Dairesi; babanin cezaevinde tutuklu veya hükümlü olarak bulunmasinin çocukla kisisel iliski kurmasina engel olamayacagina hükmetti.

Bursa 23 Eylül 2023 Cumartesi

Osmangazi Ve Yildirim'da Su Kesintisi

BUSKI Genel Müdürlügü, Osmangazi ve Yildirim ilçesinde yapilacak çalismalar çerçevesinde su kesintisi yasanacagini açikladi.

Bursa 21 Eylül 2023 Perşembe

Tarihi Kentler Birligi Osmangazi'de Bulusuyor

Osmangazi Belediyesi, üyesi oldugu ve kültürel miras için bugüne kadar birçok proje yürüttügü Tarihi Kentler Birligi’ni Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nde agirlayacak.

Bursa 21 Eylül 2023 Perşembe

Trafo Hirsizi Böyle Yakalandi

Bursa’da bir elektrik trafosuna hirsizlik yapmak için giren süpheli, mahallelinin elektrigini kesince kendini ele verdi. Vatandaslarin fark ettigi süpheliyi polis igne deliginden çikardi. O anlar kameraya anbean yansidi.

Bursa 21 Eylül 2023 Perşembe

Çocuklara Özel Mevlid-I Nebi Programi

Inegöl Belediyesi, 26 Eylül’de idrak edilecek Mevlid Kandili vesilesiyle 24 Eylül Pazar günü çocuklara özel “Mevlid-i Nebi Çocuk Programi” düzenleyecek. Mevlid Kandili, gün boyu çesitli etkinliklerle kutlanacak.

Bursa 20 Eylül 2023 Çarşamba

1 Gün Ile 17-20 Yil Geç Emekli Olacaklar...

Emeklilikte Adalet Dernegi temsilcileri, Bursa 15 Temmuz Meydani’nda tanitim standi açarak Bursalilara derneklerini tanittilar ve sürdürdükleri mücadele hakkinda bilgi verdiler.

Bursa 19 Eylül 2023 Salı

Bursaspor, Degeri 30 Milyon Dolar Olan Tasinmazlarla Ilgili Açiklama Yapti

Bursaspor Kulübü, ‘kamuoyuna duyuru’ basligiyla yaptigi açiklamada, usulsüz sekilde devredilen ve su anki degeri 30 milyon Dolar olan tasinmazlarin, yapilan sikayetler üzerine mahkemece alinan kararla tapu kayitlarina tedbir konuldugunu duyu

Bursa 18 Eylül 2023 Pazartesi

Bursa'da 'Huzur' Uygulamasi

Bursa Il Emniyet Müdürlügü’ne bagli ekipler Osmangazi ilçesinde huzur uygulamasi yapti. Yapilan uygulamada birçok kisi sorgulanirken, aranmasi olan 3 kisi yakalandi.

Bursa 18 Eylül 2023 Pazartesi

Dügünde Havaya Ates Açan Sahis Yakalandi

Bursa’da dügünde havaya ates eden A.K. (37) jandarma ekipleri tarafindan yakalandi.

Bursa 18 Eylül 2023 Pazartesi

Özel Otomobille Kaza Yapti, Mahkeme Is Kazasi Dedi

Çalistigi sirketin toplantisina özel araciyla giden isçi, trafik kazasina karisti. Magdur isçinin ’kaza is kazasidir’ talebini mahkeme yerinde buldu. Emsal karari Yargitay 10. Hukuk Dairesi de onadi. Artik isverenin bilgisi dahilinde özel ar

Bursa 17 Eylül 2023 Pazar

(Özel) Mazeretsiz 10 Gün Ise Gitmeyen Memura Sok

Bir devlet hastanesinde sekreter olarak çalisan genç kadin, mazeret bildirmeden 10 gün mesaiye gitmeyince görevden el çektirildi. Idare Mahkemesi’nin kapisini çalan magdur memur, psikolojik rahatsizligi sebebiyle ise gitmedigini dile getirdi.

Bursa 16 Eylül 2023 Cumartesi
 1  2  ...  32  33