Sefika Kutluer, Beatles & Elvis Go Baroque Konseri Ile Sahne Alacak

Muratpasa Belediyesi Türkan Soray Kültür Merkezi, 12. Uluslararasi Sefika Kutluer Festivali kapmasinda sira disi bir konsere ev sahipligi yapacak. ‘Sihirli flüt’ Sefika Kutluer’in Avrupa Barok Müzisyenleriyle birlikte sahne alacagi Beatles & Elvis Go Baroque konseri cuma saat 20.00’de baslayacak.

Sefika Kutluer, Beatles & Elvis Go Baroque Konseri Ile Sahne Alacak
‘Sihirli flüt’ Sefika Kutluer, bu yil 12’ncisi düzenlenen Uluslararasi Sefika Kutluer Festivali kapsaminda Beatles ve Elvis Presley’in unutulmaz sarkilarinin barok tarzda klasik müzige uyarlandigi konserle Antalyali sanatseverlerle bulusuyor.

Muratpasa Belediyesi Türkan Soray Kültür Merkezi’nde Avrupa Barok Müzisyenleriyle sahne alacak Kutluer konseri cuma saat 20.00’de baslayacak. Konserde Kutluer ve Avrupa Barok Müzisyenleri, Peter Breiner’in Beatles ve Elvis Presley’in dillerden düsmeyen sarkilarinin Vivaldi ve Bach eserleriyle yaptigi düzenlemeleri seslendirecek.

Türkan Soray Kültür Merkezi’nin Antalya ayagina ev sahipligi yaptigi 12. Uluslararasi Sefika Kutluer Festivali, 6 konserden olusuyor. 2 Kasim’da Ankara’da baslayan serinin 4’üncü konseri olan Beatles & Elvis Go Baroque için biletler bilet Antalya internet sitesinden temin edilebilecek.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.