Esenlik Genel Müdürü Ünlü'den Çiftçilere Destek Açiklamasi

Esenlik A.S. Genel Müdürü Ata Ünlü, Battalgazi ilçesi Çolakoglu Mahallesinde salatalik ve biber üreticilerini ziyaret etti.

Esenlik Genel Müdürü Ünlü'den Çiftçilere Destek Açiklamasi
Malatya Büyüksehir Belediyesi istiraklerinden Esenlik A.S. Genel Müdürü Ata Ünlü, Battalgazi ilçesi Çolakoglu Mahallesinde hasat yapan çiftçileri ziyaret etti. Genel müdür Ünlü ziyarette, salatalik ve biber bahçelerinde çalisan mevsimlik isçilerle sohbet etti ve çiftçilere bereketli hasatlar dileklerinde bulundu.

Esenlik A.S. Genel Müdürü Ata Ünlü, amaçlarinin çiftçilerin ürettikleri taze sebze ve meyveleri tüketiciyle bulusturmak oldugunu belirterek, “Evet, arkadaslar gördügünüz gibi yetistiriciye destek olmak adina büyük bir yetistiricimizin bahçesinde bostaninda bulunuyoruz. Çiftçimiz sag olsun bugün sabah salataligi toparlamis ve simdide biber toparlamasi yapiyorlar. Bizim buradaki en büyük hedefimiz çiftçimize faydali olmak. Bu çiftçimizin yetistirmis oldugu ürünleri alip taze taze marketlerimizde tüketiciye kavusturmak hem fiyat noktasinda en uygun fiyat hem kalitenin artmasinda en iyi kalite hem taze ürünleri market raflarimizda çiftçiyle bulusmasini saglamak. Bu benim için bana göre en büyük hizmet budur. Hem çiftçiyi desteklemis oluyoruz hem de tüketiciyi desteklemis oluyoruz. Kaliteli ürün tüketilmesine vesile oluyoruz. Bu bizim için bir görevdir. Esenligin misyonundan bir tanesi de budur zaten” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.