Payitaht Abdülhamid 34. Yeni Bölüm Fragmanı (19 Ocak 2018)

TRT 1'in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 34. yeni bölüm ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Payitaht Abdülhamid 34. yeni bölüm fragmanı dizinin resmi sayfasından yayınlandı. Payitaht Abdülhamid 34. yeni bölüm 19 Ocak 2018 Cuma akşamı TRT 1'de olacak. İşte Payitaht Abdülhamid 34. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti..

Payitaht Abdülhamid 34. Yeni Bölüm Fragmanı (19 Ocak 2018)
TRT 1'in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 34. yeni bölüm ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Payitaht Abdülhamid 34. yeni bölüm fragmanı dizinin resmi sayfasından yayınlandı. Payitaht Abdülhamid 34. yeni bölüm 19 Ocak 2018 Cuma akşamı TRT 1'de olacak.

İşte Payitaht Abdülhamid 34. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti..

Payitaht Abdülhamid 34. Yeni Bölüm 1. Fragmanı--SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR---

Sultan Abdülhamid’in huzurunda suikasta uğrayan Wilhelm, son anda Murad tarafından kurtarılır.

Parvus, bu kez hem Sultan Abdülhamid ve Wilhelm iş birliğini bitirecek, hem de Sultan Abdülhamid’i tüm dünyanın gözünde lekeleyecek korkunç bir plan yapar; bu planla Abdülhamid’in bir Rus zırhlısıyla Osmanlı’ya sığınmak üzere gelen Yahudileri katletmesini sağlayacaktır!

Bidar Sultan, Abdülkadir’in Firuze ile evlilik kararını öğrenmiştir. Naime ile beraber Abdülkadir’i kararından döndürmeye çalışırlar.

Dilşad, babası Selim Paşa vasıtasıyla Sarayda tercüme odasında çalışmaya başlar. Herzl ve Parvus için Dilşad’ın Sarayda çalışması diğer planlarını uygulamaları için iyi bir fırsattır.

Kemalettin’in kendisine yüz çevirmesiyle kahrolan Hatice, Vasfi Efendi’yle birlikte Bidar Sultan’ın kendisine hazırlattığı köşke gidecek mi?

Bidar Sultan’ın ricasıyla Abdülkadir’le konuşan Sultan Abdülhamid, oğlunun Firuze ile evliliğine müsaade edecek mi?

Sultan Abdülhamid’in, Rus zırhlısındaki masum Yahudilerden bihaber, gemiyi bombalama emrini verdiğini duyan Parvus bu kez Sultan'a karşı zafer kazanabilecek mi?
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI