Dursun Çiçek'ten AK Parti'ye destek

Cezaevinden çıktıktan sonra CHP’den aday adayı olan Dursun Çiçek, Paralel Yapı ile mücadelede AK Parti’ye destek vermeye hazır olduğunu söyledi.

Dursun Çiçek'ten AK Parti'ye destek
Balyoz ve Ergenekon davalarında yargılanan ver tahliyesinden sonra CHP'den aday adayı olan emekli Albay Dursun Çiçek, Beyaz Haber'e özel açıklamalarda bulundu. Cezaevinde bulunduğu sırada kendisinin infaz edilmek istendiğini söyleyen Çiçek “ Okyanus ötesi emperyalist güçler bizi Silivri'de infaz etmek istediler, öldürmek istediler ama oradan çıktık. Halkımızla kucaklaştık siyaset yapıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi üyelerinin, 60 bin aydının onların yapamadığını yapıp, beni sandığa gömeceklerini sanmıyorum” diye konuştu.

TETİKÇİLERİ PARALEL YAPI

Balyoz ve Ergenekon davalarını planlayan ve tetikçilerinin Paralel Yapı olduğunu belirten emekli Albay “ Tetikçileri Paralel Yapı, planlayan okyanus ötesi güç, Amerika, İsrail istihbarat örgütleri, imza taklit imza, görev yaptığım daireyi kapattırmakla İlker Başbuğ'u tutuklamak için hedef oldum ben” diyerek o dönem yapılan oyunları anlattı.

PARALEL YAPI'YLA MÜCADELEDE TAM DESTEK


Paralel Yapı ile mücadelede iktidara, parti olarak veya şahsi olarak destek vereceklerinin altını çizen Dursun Çiçek “ Şuan da destek veriyoruz, gelecekte de destek vereceğiz” dedi.

BEYAZ GAZETE