1461 Trabzonspor’a Hemşehri Jesti

TKİ Tavşanlı Linyitspor’la mücadele etmek için Kütahya’ya gelen 1461 Trabzonspor’a hemşehrileri karşılaşma sonrası yemek ikramında bulundu.

1461 Trabzonspor’a Hemşehri Jesti
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti de, Kulüp Başkanı Suat Şen’e üzerinde cemiyetin arması bulunan bir tabak hediye etti. PTT 1. Lig takımlarından 1461 Trabzonspor, aynı ligde mücadele eden TKİ Tavşanlı Linyitspor ile Kütahya Dumlupınar stadında karşılaştı. 1-1 biten beraberliğin ardından yola çıkmak için hazırlanan 1461 Trabzonspor’u Kütahya’da yaşayan Trabzonlular yalnız bırakmadı. Medcezir Restorantta Trabzonsporlu 30 kişilik ekibe Kütahya’da inşaat işiyle uğraşan ve Trabzonlu olan Yurttaşlar İnşaatın sahibi Musa Yurttaş yemek ikramında bulundu. Kendilerine ağırlayan hemşehrilerine teşekkür eden Kulüp Başkanı Suat Şen, futbolun kardeşliği simgelediğini, Kütahya’dan da samimi ve olumlu bir havayla ayrıldıklarını bildirdi. GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN BAŞKAN ŞEN’E ÇİNİ TABAK Kütahya Gazeteciler Cemiyeti, 1461 Trabzonspor Kulüp Başkanı Suat Şen’e üzerinde cemiyetin arması bulunan bir tabak hediye etti. Kütahya’da oynanan karşılaşmanın dostluk havası içerisinde geçtiğini kaydeden Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, “Bugün oynanan karşılaşma dostluk havası içerisindeydi. Diğer yandan 1461 Trabzonspor’un teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay TKİ Tavşanlı Linyitspor’un eski hocası olmasından dolayı da ayrıca bir dostluğumuz var. Adeta kardeş takım gibiyiz. Dostluk havasını oluşturan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Tunçoğlu’nun konuşmasının ardından Cemiyet Genel Sekreteri Alibey Aydın üzerinde cemiyetin arması bulunan bir çini tabak kulüp başkanı Suat Şen’e hediye etti. Şen, takdimden dolayı teşekkürlerini ifade etti.

Diğer yandan 1461 Trabzonspor ekibine Alibey Aydın tarafından Kütahya Porselen ürünlerinden hediye edildi .

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.