Düzce Gençlik Günleri Basladi, Ünlü Grup Manga Düzcelileri Costurdu

Düzce Belediyesi’nin koordine ettigi Düzce Gençlik Günleri, ünlü grup Manga konseri ile basladi. Grup üyeleri gençlerden gelen pankartlari imzalayarak seyircilere gönderdi.

Düzce Gençlik Günleri Basladi, Ünlü Grup Manga Düzcelileri Costurdu
Düzce Belediyesi tarafindan gençler için hazirlanan ve 7 gün boyunca birbirinden ünlü sanatçilarin sahne alacagi Düzce Gençlik Günleri basladi.

Türkiye’yi Eurovision sarki yarismasinda temsil eden ünlü rock grubu Manga, gençlik günlerinin açilisinda sahne aldi. Sevilen sarkilarini katilimcilar ile birlikte söyleyen grup, gençlerin kendileri için hazirladiklari pankartlari alarak sahneye dizdi. Daha sonra grup üyeleri pankartlari tek tek imzalayarak gençlere geri gönderdi.

“Siz isteyin yapmak benim görevim”

Düzce Belediyesi tarafindan organize edilen Düzce Gençlik Günleri’nin 7 gün yapilacagini ve birçok sanatçinin gençlerle bir araya gelecegini dile getiren Düzce Belediye Baskani Dr. Faruk Özlü, “Agustos ayinda Dünya Düzce Günlerini yaptigimizda ben gördüm ki sizler eglenceye doymadiniz. O zaman size sordum. Sizler bir konser daha istediniz. Biz de isteginizi yerine getirdik. Sevgili gençler her sey sizin için. Gönlünüzce eglenin, bu konserlerin tadini çikarin. Siz isteyin yapmak benim görevim” ifadelerini kullandi.

Düzce Gençlik Günleri’nin ikinci gününde ise ünlü rap sanatçisi Ceza sahne alacak.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.