Doktor Ozonu Önce Kendisine Sonra Hastalara Uygulamaya Basladi

Son yillarda hastaliklarin tedavisinde rutin yöntemlere yardimci olarak tercih edilen ozon terapisi, Balikesir’in Burhaniye ilçesinde uygulanmaya basladi.

Doktor Ozonu Önce Kendisine Sonra Hastalara Uygulamaya Basladi
Gögüs Hastaliklari Uzmani Kezban Yörükoglu tarafindan Ören yolunda açilan klinikte hasta kabulune baslayan Yörükoglu, ozon tedavisinin birçok rahatsizligin sifasi oldugunu söyledi.

2 aydan bu yana ozon tedavisine basladiklarini anlatan Dr.Yörükoglu, “Ozon tedavisi bagisikligi güçlendirmektedir. Koah ve damar tikanikliklarinda, eklem rahatsizlarinda bel fitiklarinda ve karaciger rahatsizliklarinda çok faydali. Seker hastaligina bagli yaralarda ve romatizma tedavisinde de çok faydali. Ozon tedavisi yaptiranlar kendilerini daha dinç ve dinamik hissederken, yorgunlugun giderilmesi için de bunu öneriyoruz. Aldigim egitim sonrasi, tedaviyi ilk defa da kendime uyguladim. Faydasini gördükten sonra klinik açmaya karar verdim” dedi.

Ozon tedavisi ile sifa buldugunu anlatan 74 yasindaki Hüseyin Aktay da,” 40 yildir rahatsizim. Koah hastasiyim. 4 seanstir ozon tedavisi oluyorum. Çok rahatladim. Herkese tavsiye ederim” diye konustu.

(Fatma Talay/ IHA)

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.