Gürsu Adrenalin Park, Yabanci Misafirlerini Agirliyor

Bursa’nin gözde turizm noktalarindan biri olan Gürsu Adrenalin Park, turizm sezonunun açilmasiyla birlikte yurt disindan misafirlerini agirlamaya basladi.

Gürsu Adrenalin Park, Yabanci Misafirlerini Agirliyor
Gürsu Belediyesi tarafindan Ericek’te olusturulan ve düzenleme çalismalariyla daha konforlu hale gelen Adrenalin Park, yeni yüzüyle, doga ve adrenalin tutkunlarini, yurtiçi ve yurtdisindan misafirlerini agirliyor. Rengarenk bungalov ve hobbit evleriyle, yaz kis muhtesem manzaralar olusturan dogasiyla Adrenalin Park, Italya, Polonya, Almanya, Litvanya ve Isviçre’den, 60 gencin katilimiyla, Gürsu Belediyesi Eurodesk Temas Noktasi koordinasyonuyla düzenlenen gençlik organizasyonuna ev sahipligi yapiyor.

Adrenalin Parkin sadece Bursa ve Gürsu sinirlarinda degil, ulusal ve uluslararasi boyutta turizm merkezi olmasi hedefiyle projeler ürettiklerini belirten Gürsu Belediye Baskani Mustafa Isik, “Gürsu tarihi ve dogal zenginlikleriyle ön plana çiktigi önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Adrenalin Park, Gürsu’ya, doga ve adrenalin sporlari alaninda Bursa’nin en önemli merkezi yapmayi hedefliyoruz. Tesisimiz, yaz kis muhtesem manzaralar sunan dogal güzelligiyle, birçok bransta spor yapma ve dogayla iç içe keyifli zamanlar geçirme imkâni sunmakta. Özellikle gençlerimizin sporla ugrasarak enerjilerini faydali sekilde kullanmalarina imkân saglayan tesisimiz birçok etkinlige de ev sahipligi yapmakta. Tüm doga ve adrenalin tutkunlarini, yazi ayri, kisi ayri, gecesi ayri, gündüzü ayri güzellikteki Adrenalin Parkimiz’in muhtesem manzarasi esliginde doganin tadini çikarmaya bekliyoruz” dedi.

Eglence unsurunun da oldugu eko turizmin gelismesi hedefiyle olusturulan ve birçok doga sporunu bir arada yapma olanagi sunan Adrenalin Park bünyesinde, aam otomatik olimpik trap poligonu, okçuluk poligonu, dagcilik - tirmanma parkuru, atv safari parkuru, arama kurtarma ve dagcilik egitimleri için çok amaçli yapay duvar, kampçilik alani, zipline, gölet sporlari alani, yamaç parasütü baslangiç egitim alani ve seyir alanlari yer almakta. Yamaç parasütü, tirmanma ve offroad yarislari, doga yürüyüsleri, kampçilik, dagcilik gibi faaliyetlerin de gerçeklestirildigi Adrenalin Park doga ve adrenalin tutkunlarini agirlamayi bekliyor.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.