Baskan Demir Açiklamasi 'Herkese Esit Hizmet Götürme Gayretindeyiz'

Tekkeköy ve Çarsamba ilçelerindeki yatirimlarla ilgili konusan Samsun Büyüksehir Belediye Baskani Mustafa Demir, “Samsunumuzun 17 ilçesine ve her vatandasimiza esit hizmet götürme gayreti içerisindeyiz” dedi.

Baskan Demir Açiklamasi 'Herkese Esit Hizmet Götürme Gayretindeyiz'
Hafta sonu mesaisini Tekkeköy ilçesindeki yatirimlari inceleyip temaslarda bulunarak geçiren Baskan Demir Tekkeköy Belediye Baskani Hasan Togar ve belediye bürokratlari ile birlikte Hamzali, Sitmasuyu, Güzelyurt, Sariyurt, Yagbasan, Seymenler, Bakacak, Kargili ve Büyüklü mahallelerini ziyaret etti.

Tekkeköy ilçesine iliskin yaptigi konusmada sunlari söyledi: “Bizim isimiz halka hizmet. Bunun için bu makamlardayiz. Allah’in rizasini gözeterek Samsun’umuzun 17 ilçesine ve her vatandasimiza esit hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Ekiplerimiz yogun olarak çalisiyor. Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdogan’in önderliginde gerek merkezi yönetim gerekse yerel yönetimler olarak canla basla çalisiyoruz. Tüm mahalle yollarimizi söz verdigimiz gibi tamamlama gayreti içerisindeyiz. Ayrica yollarin kalitesini ve konforunu da yükseltmek amaciyla çalisiyoruz. Altyapi ve üst yapi noktasinda sehrimizin tüm sorunlarini çözerek, hemsehrilerimizin hizmetine sunmak için yogun mesai yapiyoruz. Samsun halki, her seyin en güzeline layik. Bu sehre hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz”.

Çarsamba ilçesinde yapimi devam eden 45 milyon lira yatirim bedelli 24 mahalleyi birbirine baglayacak olan Kizilot Bulvar Yolu ile ilgili bilgiler de veren Demir, "Bereketli bir dönem yasaniyor. Güçlü sehirlerle güçlü Türkiye’nin olusumuna katki sagliyoruz. Samsun’da her alanda çalismalarimizi gerçeklestirirken, ulasimda da önemli hizmetlere imza atiyoruz. Terme’de önemli trafik arterlerinden biri olacak olan ve Yeni Hastane kavsagindan baslayarak, Fenk, Yenimahalle ve Çay Mahallelerini birbirine baglayacak yeni bulvar yolu çalismalarinda sona yaklasirken, simdi de Çarsamba ilçemizde Kizilot Bulvar Yolu’ndaki soruna nester vuruyoruz. Alandaki zemin hazirliklari bitti. Içerisinde bisiklet yolu olan 21 metre genisliginde 24 kilometrelik bir bulvar yolunu ilçemize kazandiracagiz. 2023 yili Mart ayinda hizmete alacagiz ve ilçe ulasimina rahat bir nefes aldiracak. Samsun’da ulasima çok önem veriyoruz, bu konudaki çalismalarimiz daha da artarak devam edecek” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.