Yilin En Basarili Müsteri Iletisim Merkezi Ödülü Sahibini Buldu

Müsteri destek ve çagri merkezi hizmetleri alaninda faaliyet gösteren Site Telekom, alaninda en iyilerin belirlendigi, sunuculugunu Burcu Esmersoy ve Ceyhun Yilmaz’in üstlendigi Uluslararasi Kristal Elmas Ödülleri 2021’de ‘Yilin En Basarili Müsteri Iletisim Merkezi’ ödülünü kazandi.

Yilin En Basarili Müsteri Iletisim Merkezi Ödülü Sahibini Buldu


Türkiye’nin 6 farkli bölgesinde 2 bin 400’e yakin çalisaniyla hizmet veren müsteri iletisim merkezi sektörünün önde gelen sirketlerinden biri olan Site Telekom, Uluslararasi Kristal Elmas Ödülleri’nde ‘Yilin En Basarili Müsteri Iletisim Merkezi’ ödülüne layik görüldü.

Istanbul, Ankara, Adana, Kars, Agri ve Igdir’da yaptigi yatirimlarla dikkat çeken Site Telekom’un Yönetim Kurulu Baskani Mustafa Altun, ödüle iliskin degerlendirmede bulundu.

Ülke ekonomisine ve istihdama katki saglamak amaciyla kurulduklari 2008 yilindan bu yana yatirimlarini artirarak devam ettirdiklerini belirten Altun, hem kamu hem de özel sektörde birçok kuruma hizmet verdiklerini söyledi.“Ekibimizle ve is ortaklarimizla yakaladigimiz sinerji ile ‘Yilin En Basarili Müsteri Iletisim Merkezi’ kategorisinde ödüle layik görülerek basarimizi bir kez daha taçlandirdik” diyen Altun, sözlerini söyle sonlandirdi: “Kisisel verilerin korunmasini çok önemsiyoruz ve bu konuda aldigimiz önlemleri her geçen gün gelistiriyoruz. Güven ve müsteri memnuniyeti önceliklerimiz arasinda ilk siralarda yer aliyor.”
Kaynak: İHA