Kara Para Aşk 27. Bölüm Elif, itirafnameyi imzalayacak mı?

Ay Yapım'ın yapımcılığında heyecanlı ve sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekrana bağlayan dizi Kara Para Aşk 1. bölümüyle 1 Aralık Çarşamba akşamı ATV’de.

Kara Para Aşk 27. Bölüm Elif, itirafnameyi imzalayacak mı?
Kara Para Aşk Dizisi 27. Bölüm özeti:

ELİF NEZARETHANEYE DÜŞTÜ!

Bu bölümde; Hayatında ilk defa nezarethaneye giren Elif psikolojik olarak zor anlar geçirdi. Elif, Tayyar tarafından gönderilen bir aracıyla koğuşa bırakılan itirafnameyi imzalaması konusunda tehdit edildi. Elif, kara para akladığı ve Komiser Ömer ile gönül ilişkisinin yazılı olduğu itirafnameyi imzalayacak mı? Cevabı 3 Aralık Çarşamba akşamı atv'de…

Kara Para Aşk 26. Bölümde yaşananlar:

Ömer'in bütün itirazlarına rağmen Elif gözaltına alınır. Emniyete gittiklerinde birbirlerine güç vererek ayrılan iki aşık bu kez başlarının gerçekten büyük belada olduğunun bilincinde değildir. Aniden ortaya çıkan gizli tanık savcıya çok önemli deliller sunmuştur.

Elif kara para aklamakla suçlanmaktadır ve yaptıkları operasyon yüzünden Sami ve Ömer'de şaibe altında kalmıştır. Elif'i görmek ona destek olmak için emniyette geçirdiği saatler boyunca olayın ciddiyetini anlayan Ömer, Elif ve Sami'yi kurtarmayı başarabilecek midir?

Çiğdem'in açtığı davayı öğrenen Arda ve Pelin şoke olmuştur. Arda öfkeyle Çiğdem'in yanına gider ve davayı çekmesini ister ama Çiğdem kabul etmez. Ertesi gün görülecek davaya Pelin sanık olarak çıkacaktır. Arda Pelin'in yeniden kendisinden uzaklaşmasından deliler gibi korkmaktadır.

İkili herkesten habersiz bu sorunla uğraşırken iyice yakınlaşır ama Pelin'in tavrı Arda'nın rest çekmesine neden olur. Pelin Arda'ya olan aşkını itiraf edebilecek midir? Bütün bunlar olurken Hüseyin'in tavırlarından iyice kuşkulanan Arda onu takip etmeye karar verir.

Arda bu kez aralarındaki muhbirin Hüseyin olduğundan emin olabilecek midir? Hayatında ilk defa nezarethane gören Elif'in durumu ise daha zordur. Savcının karşısına çıkmamış hala avukatıyla ve Ömer'le görüştürülmemiştir.

Elif karanlık nezarethanede hayatının en zor anlarını geçirmektedir. Üstelik bu kez Elif'in direncini kırmaya kararlı olan Tayyar onun için başka bir sürpriz hazırlanmıştır.

Elif koğuşuna bırakılan itirafnameyi imzalaması konusunda tehdit edilmektedir. Elif ya suçu üstlenecek ya da sevdikleri birer birer zarar görecektir. Elif itirafnameyi imzalayacak mıdır?