15 Yil Önceki Fotograf Hatiralari Tazeledi

Osmangazi Belediye Baskani Mustafa Dündar, Bursa’nin eski mahallelerinden olan Reyhan Mahallesi’nde esnaf ve vatandaslarla bir araya geldi.

15 Yil Önceki Fotograf Hatiralari Tazeledi
Her firsatta ilçenin 136 mahallesinde vatandaslarla bulusan Baskan Dündar, son olarak Reyhan pazarci esnafi ile birlikte kahvalti yapti. Reyhan Mahallesi Bayrakli Is Hani’nda gerçeklesen bulusmada pazarci esnafi Baskan Dündar’i büyük coskuyla karsiladi. Neseli geçen bulusmada Baskan Dündar, büyük bir sürprizle karsilasti. Ayni handa 15 yil önce baskanla çektirdigi fotografi gösteren Tuzpazari Mahalle Muhtari Ferruh Sevimgil, yillar sonra ayni pozu verince hatiralar tazelendi.

Reyhan pazarci esnafi Baskan Dündar’in yaptigi ziyaretten büyük mutluluk duydu. Kendilerine her zaman destek oldugu için Baskan Dündar’a tesekkür eden esnaf, sohbet ederken istek ve önerilerini de baskanla paylasti. Kahvaltinin ardindan pazarda gezen Dündar, esnaf ve vatandaslar ile bol bol fotograf çektirdi.

Güzel davetleri için Reyhan pazarci esnafina tesekkür eden Osmangazi Belediye Baskani Mustafa Dündar, “Biz Osmangazi ilçemizde sürekli ziyaretler gerçeklestiriyoruz. Sürekli vatandaslarimiz ve esnafimizin yanindayiz. Çarsi bizim ekonomimizin can damari. Tarihi çarsilarimizi yeniden cazibe haline getirmek için birçok çalisma yapiyoruz. Esnafimizin talep ve ihtiyaçlarina göre çalismalarimizi sürdürecegiz. Reyhan pazarci esnafimiz da bizi çok güzel agirladi. Tuzpazari Muhtarimiz Ferruh Sevimgil’in 15 yil önce yine burada çektirdigimiz fotografi göstermesiyle hatirlarimiz yeniden canlandi. Yillardir hep birlikte güzel bir gönül birligimiz var. Birligimiz daim olsun.” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.