Vizyona Giremeyen Filmler Ekrana Geliyor

Pandemiden dolayi sinemada gösterime girememis macera, aksiyon ve eglence dolu en yeni filmleri temmuz ayinda Tivibu’da ekranla geliyor. Platformun seyircileri, Kirmizi Hali klasöründe merakla beklenen ‘Godzilla vs. Kong’ ve ‘Wonder Woman 1984’ gibi filmleri ilk izleyenler arasinda yer alacak.

Vizyona Giremeyen Filmler Ekrana Geliyor
Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, temmuz ayinda fantastikten bilimkurguya, gerilimden müzikale farkli türlerdeki en yeni vizyon filmlerini seyircilerle bulusturuyor. Kemal Sunal’in vefatinin 21’inci yildönümünde ünlü sanatçiyi unutmayan platform, 3 Temmuz’dan itibaren sanatçinin filmlerini Seç Izle/Film/Tivibu Vitrin/Kemal Sunal Filmleri klasöründe ekranlara getiriyor. Ödüllü yönetmen Christopher Nolan imzali filmler de temmuzda Tivibu’nun içerikleri arasinda öne çikiyor.

Yeni vizyon filmlerinden Godzilla ve Kong’un savasini beyazperdeye tasiyan, bu yilin beklenen filmi ‘Godzilla vs. Kong’, ayni isimli efsane video serisine dayanan ‘Mortal Kombat’ ve yeni tehlikelerle karsi karsiya olan Wonder Woman’in maceralarini konu edinen ‘Wonder Woman 1984’ gibi yapimlar, fantastik film tutkunlarini ekran basina kilitliyor. Broadway müzikalinden sinemaya uyarlanan ‘Tepelerde’, basrollerinde Angelina Jolie ve Nicholas Hoult’un rol aldigi gerilim filmi ‘Ölmemi Isteyenler’ ve animasyon klasigi ‘Tom ve Jerry’ de vizyon yapimlari arasinda bulunuyor.

Kemal Sunal ve Christopher Nolan filmleri temmuzda ekranda

Platformun temmuz içeriklerinde, sanatçinin anisina saygi durusu için hazirlanan ve aralarinda “Kapicilar Krali”, “Korkusuz Korkak”, “Köseyi Dönen Adam”, “Atla Gel Saban” gibi Yesilçam klasiklerinin bulundugu 20 filmlik Kemal Sunal seçkisi de öne çikiyor.

Platformun Sinema TV kanalinda Kirmizi Hali Kusagi’nda ve Sinema 1001’de Kült Filmler Kusagi’nda ay boyunca “Kara Sövalye”, “Kara Sövalye Yükseliyor”, “Batman Basliyor”, “Tenet” ve “Yildizlararasi” filmlerinin de aralarinda oldugu sekiz Christopher Nolan filmi de izleyiciyle bulusuyor.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.