Mudanya Belediyesi'nden Muhtarlara Teknolojik Destek

Mudanya Belediyesi, halka daha iyi hizmet verebilmeleri adina gelen talepler istikametinde mahallelerde muhtarlara bilgisayar ve fotokopi makinesi dagitti.

Mudanya Belediyesi'nden Muhtarlara Teknolojik Destek
Mudanya Belediyesi, hem mahalle sakinlerine daha iyi hizmet verebilmeleri, hem de belediye ile daha koordineli çalisabilmeleri adina muhtarlara ihtiyaç duyduklari teknolojik destegi sagladi. Gelen talepler istikametinde Burgaz, Hançerli, Çinarli, Yaman, Sögütpinar, Balabancik, Yörükyenicesi, Altintas, Kaymakoba ve Orhaniye mahalle muhtarlarina bilgisayar ve fotokopi makinesi hediye edildi.

Teknolojik cihazlarin kurulumu Bilgi Islem Müdürlügü tarafindan gerçeklestirilirken, her mahalleye esit hizmet anlayisiyla çalistiklarini kaydeden Mudanya Belediye Baskani Hayri Türkyilmaz, "Hemsehrilerime hizmet noktasinda önemli bir görevi üstlenen muhtarlarimizin talep ve ihtiyaçlarini gideriyoruz. Bizim kapilarimiz hemsehrilerime ve muhtarlarimiza her zaman açik. Hediye ettigimiz bilgisayarlari Mudanyalilara en güzel hizmetleri sunmak adina kullanacak olan muhtarlarimiza hayirli olsun" ifadelerini kullandi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.