Vadipark, Yeni Ve Renkli Yüzüyle Tekrar Kullanima Hazirlaniyor

Bilecik Belediye Baskan V. Melek Mizrak Subasi, Vadipark Sosyal Tesisi’nde tadilat ve bakim çalismasini gerçeklestirdiklerini kaydederek, "Yapim esnasindaki teknik hatalar nedeniyle çatida akmalar olurken, tabandan da nem aliyor. Bunun için Belediye Baskanligi olarak büyük bir tadilat çalismasi baslattik dedi.

Vadipark,  Yeni Ve Renkli Yüzüyle Tekrar Kullanima Hazirlaniyor
Baskan V. Subasi, Istasyon Mahallesi karasu mevkiinde bulunan Bilecik Belediyesi Vadipark Sosyal Tesisi’ndeki tadilat çalismalarini yerinde inceledi. Ilgili birim müdürleri ile birlikte çalismalari kontrol eden Baskan V. Subasi, çalismalarda gelinen son nokta hakkinda bilgi aldi. Burada tesis hakkinda bilgi veren Baskan V. Subasi, ‘’Vadipark olarak bilinen bu alan ne yazik ki su an kullanilamiyor. Yapim esnasindaki teknik hatalar nedeniyle çatida akmalar olurken, tabandan da nem aliyor. Bunun için Belediye Baskanligi olarak büyük bir tadilat çalismasi baslattik. 10 kisiye yakin ekibimiz burada birçok alanda imalat ve bakim çalismasi yapiyor. Gerek iç mekanda gerek dis mekanda onarilmasi gereken birçok nokta var. Burasini yaptigimiz çalismalar sonrasinda tekrar halkimizin kullanimina sunacagiz’’ ifadelerini kullandi.

Baskan V. Subasi, park alaninda bulunan oturma gruplari, çocuk oyun alanlari ve havuzlarda da bakim ve tadilat çalismasi yapacaklari bilgisini verdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.