Denizli Otomobil Sektörüne 'Isik' Geldi

DENIZLI – Denizli’de genç girisimciler Ahmet Isik ve kardesi Ali Isik’in kurdugu Isik Auto, Denizli Otonomi Galericiler Sitesinde hizmet vermeye basladi.

Denizli Otomobil Sektörüne 'Isik' Geldi


Denizli’de saglik sektöründe hizmet veren Özel Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardimcisi ve Is Adamlari Denizli Sube Baskan Yardimcisi Cemal Isik’in ogullari Ahmet (25) ve Ali Isik (20) kardeslerin hayallerindeki meslege adim atarak kurduklari Isik Auto, Otonomi Galericiler Sitesinde gerçeklestirdikleri lokma hayri ile hizmet vermeye basladi.

Düzenlenen etkinlige is dünyasindan birçok kisinin yani sira Is Adamlari Denizli Sube Baskani Mehmet Akgün, Yesilay Denizli Sube Baskani Bünyamin Yakar, Özel Denizli Tekden Hastanesi Bashekimi Op. Dr. Mehmet Tekin’de katildi.Uzman ekibimizle en uygun fiyatlar Isik Auto’da olacak

Bünyesinde bulundurdugu onlarca çesit araçla Denizli’de yeni bir soluk getirecek olan Isik Auto sahibi Ahmet Isik, “Denizli’de birçok marka ve modelle araç arayanlarin sesi olacagiz. Müsterilerimiz aradiklari neredeyse tüm marka ve modelleri bizde bulabilecekler. Otonomi Galericiler Sitesindeki yerimize herkesi bekliyoruz. Allah çiktigimiz bu yolda bizleri muvaffak etsin. Haram lokma nasip etmesin. Her seyin degeri ve ederi bellidir. Biz bu konuda uzman kadromuzla piyasa arastirmasini yaparak en uygun fiyatlari halkimiza arz edecegiz. Bu konuda en büyük destekçimiz, her zaman her kosulda arkamizda dik sekilde duran babamiz Cemal Isik’a da tesekkür ederiz” dedi.Açilis pandemiden sonra

Pandemi önlemleri dikkate alinarak gerçeklesen lokma hayrinda konusan Özel Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardimcisi Cemal Isik ise, “Evlatlarimla bu mücadele ve azimleri sebebiyle gurur duyuyorum. Allah’im çiktiklari bu yolda onlari muvaffak etsin, ayaklarina tas degirmesin. ‘Otonomi’ye Isik’ geldi diyoruz. Insallah vatana millete kaliteli ve güzel hizmetler verecegiz. Evlatlarim benim her seyim onlara güvenim sonsuz. Bugün gerçeklestirdigimiz lokma hayrina katilan tüm dostlarimiza tesekkür ederiz. Insallah en kisa sürede pandemiyi bitirip normallesme sürecine geçildiginde tüm es ve dostlarimiz ile açilis merasimimizi birlik ve beraberlik içinde gerçeklestirecegiz. Isik Auto’muzun Denizli’mize ve otomobil sektörüne hayirli olmasini Cenabi Allah’tan niyaz ederim” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.