Batman Valisi Hulusi Sahin, Vatandaslarla Bulustu

Batman Valisi ve Belediye Baskan Vekili Hulusi Sahin, "Mahalle Bulusmalari" programi kapsaminda Safak Mahallesinde yasayan vatandaslarla görüstü.Mahallelerin sorunlarini yerinde tespit etmek, mahalle sakinlerinin görüs ve taleplerini yerinde dinlemek için Batman Belediyesinin düzenledigi "Mahalle Bulusmalari"nin 21'incisi Safak Mahallesinde gerçeklesti.

Millet bahçesinde düzenlenen programa, Belediye Baskan yardimcilari Ali Osman Bilgili ve Muzaffer Özkan, belediye birim müdürleri, kurum müdürleri ve mahalle sakinleri katildi.

Vali Sahin, yürütülen çalismalarla ilgili vatandaslardan sabir beklediklerini söyledi.

"Buranin 30 yillik meselesi olan alt yapi problemini 6 ayda bitirdik. Sabrederseniz biz de size hizmet ederiz. Biraz sabir gösterilmesine ihtiyacimiz var." diyen Sahin, Safak Mahallesinin millet bahçesi yapilmasindan sonra çehresinin degistigini belirtti.

Sahin, kentte su an aydinlatma çalismalari yaptiklarini, kenti sehir mobilyalari ile güzellestirdiklerini dile getirerek, "Sehri dönüstürmenin gayreti içerisindeyiz " dedi.

Fen Isleri Müdürü Arif Çelebi ise Safak Mahallesine 11 bin ton asfalt döktüklerini, bunun maliyetinin 4,5 milyon lira oldugunu anlatarak, alt yapi çalismalari ile bu maliyetin 11 milyon liraya ulastigini kaydetti.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI