AK Parti'nin 'Teskilat Akademisi' Basladi

AK Parti Genel Merkezi tarafindan Adiyaman’da düzenlenen ‘Teskilat Akademisi’ basladi.

AK Parti'nin 'Teskilat Akademisi' Basladi
‘Bu hikayenin kahramani sensin’ mottosuyla Türkiye Petrolleri Konferans Salonunda düzenlenen Teskilat Akademisi egitimleri açilis konusmalariyla basladi.

Teskilatin her kademesinden kisilerin katildigi egitim 2 gün sürecek.

AK Parti Ar-Ge ve Egitim Baskanligi tarafindan düzenlenen egitimlerde birbirinden farkli konularda 10 konusmaci 2 gün boyunca egitim verecek.

Açilista konusan AK Parti Il Baskani Mehmet Dagtekin, AK Parti’nin 20 yillik tarihinde teskilat mensuplarinin bir basari hikayesi yazdigini belirterek, “Genel merkezimiz tarafindan baslatilan ve iki gün sürecek olan akedemi Adiyaman’da baslatildi. Teskilatin bütün kademeleri sahada, AK Partinin, bu davanin büyük hikayesini yazdi. Bu hikayeyi herkes sahiplendi ve hep birlikte kendi inanç ve ideallerimiz dogrultusunda sekillenen bir yapiya büründü. Teskilatin en fazla yüklenen, egitim noktasina dönüsmesiyle ilgili bir çalismadir” dedi.

Belediye Baskani Süleyman Kilinç ise açiklamasinda, “Bu hikayenin kahramani sensin, sloganiyla baslatilan teskilat akademisini gerçeklestiriyoruz. Bu slogani çok önemsiyorum. Her insanin çok önemli oldugunu, her insanin niteliginin oldugunu bize gösteriyor. Teskilatlarda tozlanma varsa, bu tozun kalkmasini, bireyin ön planda tutulmasi, bireyin sorumluluk almasini önemseyen bir partiyiz. Cumhurbaskanimizin liderliginde sürekli kendimizi güncelliyoruz. Cumhurbaskanimizin üzerinde olan bu yükün teskilatlar tarafindan daha fazla alinmasi gerektigini önemsiyorum” diye konustu.

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Ahmet Gündogan ise açista yaptigi konusmada, “Mükemmel bir davanin, mükemmel bir sekilde temsilini yapan liderin, bu dava askini kavramak ve kendimizi sorumlu hissetmektir. Illerimizdeki teskilatlarimizla bu dava askini paylasmak ve hikayenin bir kahramani oldugunu bilmelerini istiyoruz” seklinde konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.