SOS Vakfı yeni yılı LÖSEV'de karşıladı

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım (SOS) Vakfı, yeni yılı Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)'nda karşıladı.

SOS Vakfı yeni yılı LÖSEV'de karşıladı
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Elmas Esra Arslan'ın sunduğu Uzat Elini programı ve SOS Vakfı yeni yıla LÖSEV'de girdi.

Yeni yıla girmenin heyecanını yaşayan tedavi gören ve tedavisi devam eden çocukların gösterisi büyük beğeni topladı.

Ünlü sanatçıların taklitlerini yaparak şarkılarını seslendiren çocukların dilekleri ise, biran önce iyileşmek ve hastanelerinin tamamlanması.

Sunucu Elmas Esra Arslan'ın mikrofon uzattığı çocuklardan İrem, gösteriye hazırlanmalarının çok zor olmadığını söyledi. 'Ne yapacağımıza arkadaşlarımla birlikte karar verdik' diyen İrem, 'Yeni yıldan pek bir beklentim yok ama hastanemizin açılmasını istiyoruz. Tek beklentim bu. Arkadaşlarıma da sağlık ve mutluluk diliyorum' şeklinde konuştu.

SOS VAKFI'NDAN HASTANEYE BÜYÜK DESTEK


SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, LÖSEV'in yapımı devam eden hastanesini gezdi ve vakıf olarak yanlarında olduklarını hissettirdi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ DE UNUTULMADI

SOS Vakfı ayrıca, yılın son günü ihtiyaç sahiplerini de unutmadı. 50 aileye gıda yardımı yapan SOS Vakfı, anneleri mutlu ederken, çocukları ise oyuncaklarla keyiflendirdi.

Onursal Başkan Nevin Gökçek, gelen misafirlerin tek tek sıkıntılarını dinledi ve yeni yılda güzel mesajlar verdi. BEYAZ GAZETE