BBP Genel Başkanı Destici'den Sesob'a Ziyaret

SİVAS - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.

Destici, ziyarette yaptığı konuşmada, Sivas Kongresi'nin 94. yıl dönümü kutlamalarına ve 5. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Turu'nun başlangıç törenine katılmak için Sivas'a geldiğini belirtti.

BBP ilçe teşkilatları ile Sivas esnafını temsil eden kurumları ziyaret ettiğini dile getiren Destici, esnafın problemlerini ve taleplerini ilk ağızdan dinlemek için bu ziyaretleri gerçekleştirdiğini söyledi.

Sivas'taki tüm insanların güven içerisinde yaşamasını istediğini belirten Destici, "BBP için Sivas çok önemli. Sivas, BBP'nin Söğüt'ü. Sivas'ı daha ileriye taşıma gayreti içerisindeyiz. Sivas'a hizmet için gayret gösteriyoruz ve bu gayretlerden de asla geri durmayacağız. BBP hem yerelde hem de genelde Sivas'a hangi hizmet gelmesi gerekiyorsa öncülüğünü yapacak ya da öncülük yapanlara destek olacaktır, iş birliği içerisinde olacaktır. Esnafımız için de bu geçerlidir. Sivas esnafı neye ihtiyaç duyuyorsa, neyi arzu ediyorsa Sivas esnafımızın yanındayız" diye konuştu.

Köksal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Destici'nin esnafa her zaman değer verdiğini söyledi.

Birliklerine 36 odanın bağlı olduğunu ifade eden Köksal, bunlardan 14'ünün Sivas'ta bulunduğunu kaydetti.

Birliğin çalışmaları hakkında bilgi veren Köksal, ziyaretin anısına Destici'ye bazı hediyeler verdi. Destici ise SESOB'un ziyaretçi defterine görüşlerini yazdı.

Ziyarette, BBP İl Başkanı Aytekin Kulmaç, BBP Merkez İlçe Başkanı Ömer Ağdoğan ve parti üyeleri hazır bulundu.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.