GÖLMEK Kurslarina Kayitlar Basliyor

Gölcük Belediyesi Meslek Edindirme ve Hobi Kurslari (GÖLMEK), 20 kurs merkezinde faaliyete geçecegi yeni dönem için kayit islemlerine basliyor.

GÖLMEK, her yil oldugu gibi bu yilda çok sayida bransta egitime devam edecek. Geçtigimiz yil 1436 kisinin egitim gördügü GÖLMEK’te, 2022-2023 egitim-ögretim dönemi için kayitlar islemleri 3 Ekim Pazartesi günü baslayacak. GÖLMEK, yeni dönemde 20 kurs merkezinde, 16 bransta, 61 usta ögretici ile egitim verecek.

GÖLMEK kurslari; Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi, Ihsaniye Sosyal Merkezi, Ihsaniye Kurs Merkezi, Yazlik Mahalle Konagi, Hisareyn, Hisareyn Karaköprü, Sirinköy Kizilay, Ergüder Sitesi, Yeni Mahalle Konagi, Çiftlik Uydu Kent, Çiftlik Ilkokulu, Piyalepasa Mahallesi, Sehitler Mahallesi, Örcün, Degirmendere Kültür Merkezi, Degirmendere Spor Salonu, Yukari Degirmendere Mahalle Konagi, Topçular, Halidere ve Ulasli kurs merkezlerinde hizmette olacak.

Talebe göre açilacak kurslar ise Türk mutfagi, el nakisi, el örgüsü, mefrusat, giyim, igne oyasi, ahsap boyama, makine nakisi, el sanatlari, kirkyama, örgü-oyuncak yapimi, rölyef, pasta yapimi, step-plates, aerobik ve cilt bakimi branslarinda olabilecek.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.