Böcek'ten Antalyaspor'a Tam Destek Sözü

Antalyaspor A.S.’nin yeni Baskani Av. Aziz Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Baskan Muhittin Böcek ile bir araya geldi. Baskan Böcek, Antalyaspor’a geçmiste oldugu gibi gelecekte de tam destek vereceklerini ifade etti.

Böcek'ten Antalyaspor'a Tam Destek Sözü
Antalyaspor A.S.’nin yeni yönetim kurulunu tebrik eden ve görevlerinde basarilar dileyen Baskan Muhittin Böcek, Kirmizi-Beyazli renklere kalpten bagli oldugunu belirterek dün oldugu gibi bugün de destek sözünü yineledigini belirtti.Antalyaspor her seyimiz”

Antalyaspor hepimizin, bu sehirde yasayan bütün vatandaslarimizin takimi. Gururumuz, onurumuz, her seyimiz” diyen Baskan Böcek, “Antalyaspor’umuza yapilmasi gereken ne varsa konusalim. Bundan sonra da çalismalarimiza hep birlikte devam edelim. Bütün Antalyali hemserilerimizin de destek olacagina hiç süphem yoktur. Muhittin Böcek olarak ayni zamanda Antalya Büyüksehir Belediyesi olarak yapabilecegimiz ne varsa bu konuda yardimci olacagimi bilmenizi isterim” dedi.“Ilk resmi ziyaret”

Yönetim kurulu olarak ilk resmi ziyaretlerini Antalya Büyüksehir Belediyesi’ne yaptiklarini söyleyen Antalyaspor A.S. Baskani Av. Aziz Çetin, “Sizin de nasil bir Antalyasporlu oldugunuzu biliyoruz. Antalyaspor markasina, degerine verdiginiz önemi biliyoruz. Sizin bize vereceginiz katkinin yüzde birini size veremeyiz ama size nasil katkimiz olacaksa biz her zaman buradayiz” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.