Merzifon OSB Yönetim Kurulu Toplantisi Yapildi

Merzifon Kaymakami Ali Güldogan baskanliginda 2021 yilinin son Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantisi gerçeklestirildi.

OSB Toplanti Salonu'nda düzenlenen toplantida, gündemde yer alan konular ve Merzifon OSB'nin faaliyetleri degerlendirildi.

Kaymakam Güldogan, toplantida yaptigi konusmada, OSB'nin ihtiyaçlari ve yatirimcilarin talepleri dogrultusunda eksikliklerin giderilmesine yönelik çalismalarin sürdürüldügünü söyledi.

OSB içinde devam eden çalismalar hakkinda açiklamalarda bulunan Güldogan, "Vatandaslarimiza oldugu gibi yatirimcilarimiza ve sanayicilerimize de kapimiz her daim açiktir. Merzifon OSB'de devam eden yatirimlar var. Sanayicilerimizin önünü açmak temel amaçlarimizdan biridir. Atacagimiz adimlari üretim ve istihdama yönelik belirliyoruz. OSB'nin ve yatirimcilarin ihtiyaçlarina göre planlamalar ve iyilestirmeler konusunda çalismalarimiz devam edecek." diye konustu.

Belediye Baskani Alp Kargi, Merzifon OSB Müdürü Hasbi Altuntas ve Yönetim Kurulu üyelerinin katildigi toplanti karsilikli görüs alisverisinin ardindan sona erdi.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.