Eskisehir'de 10 Avukat Törenle Yemin Ederek Meslege Ilk Adimini Atti

Eskisehir Barosu bünyesinde gerçeklestirilen ruhsat töreninde, 10 avukat yemin ederek meslege ilk adimini atti.

Eskisehir'de 10 Avukat Törenle Yemin Ederek Meslege Ilk Adimini Atti
Baro hizmet binasinda bulunan Av. Cemre Parmaksiz konferans salonunda gerçeklesen ruhsat tören, saygi durusu ve hep birlikte Istiklal Marsinin okunmasi ile basladi.

Törenin açilis konusmasini yapan Eskisehir Barosu Baskani Av. Mustafa Elagöz, gerçeklestirilen ruhsat töreninde yeminini ederek avukatliga ilk adimini atan 10 meslektasina basarilar diledi. Sonrasinda yemin törenine geçildi. Meslege ilk adimini atan 10 avukat, yemin ederek avukatliga ilk adimini atti.

Ruhsat Alan Avukatlar: Av. Burak Altinel, Av. Semih Önpeker, Av. Melike Örnek, Av. Elif Birsu Güçlü, Av. Av. Beyzanur Tekin, Av. Seyma Ecem Öztürk, Av. Asli Kiliç, Av. Emre Mermer, Av. Muhammed Faruk Paksoy, Av. Ahmet Cevdet Since yemin ederek avukatliga ilk adimini atti.

Törenden sonra avukatliga ilk adimini atan Av. Burak Altinel çok duygulandigini belirterek, ‘’Avukatliga, ilk adimimi atmaktan çok duygulandim ve çok mutlu oldum. Eskisehir’de ögretmenligimi yaparken, ikinci üniversite olarak Eskisehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdim. Eskisehir Barosu’nda düzenlenen ruhsat töreninde yemin ederek avukatliga ilk adimimi atmis oldum’’ dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.