JW Marriott Istanbul Bosphorus'a 'Dünya Lüks Otel Ödülleri'nden 2 Ödül Birden

JW Marriott Istanbul Bosphorus, dünya çapinda lüks sektörünün en prestijli ödülleri arasinda kabul edilen Dünya Lüks Otel Ödülleri'nde "Lüks Otel Ödülü’" ve "Lüks Sehir Spa'si’" kategorilerinde ödülün sahibi oldu.

JW Marriott'tan yapilan açiklamaya göre, Galataport'un yaninda eklektik Karaköy'de yer alan Istanbul'un ilk JW Marriott oteli JW Marriott Istanbul Bosphorus hem yerli hem de yabanci turistler için kisa sürede cazibe merkezi haline gelirken bir yandan da dünya çapinda ödülleri toplamaya devam ediyor.

4 haftalik bir süre boyunca 300 binden fazla uluslararasi gezginin oylariyla kazananlarin belirlendigi Dünya Lüks Otelleri Ödülleri'nde "Lüks Otel Ödülü" ve "Lüks Sehir Spa'si’" ödüllerinin kazanani JW Marriott Istanbul Bosphorus oldu.

LEED Gold sertifikali 5 yildizli bir otel olan, Istanbul'un yükselen semti Karaköy'ün Bogaz kiyisinda yer alan ve 180 yil önce Italyan mimarlar tarafindan insa edilen tarihi Veli Alemdar Han'in yenilenerek dönüstürüldügü JW Marriott Istanbul Bosphorus, essiz Istanbul ve Bogaz manzarasi, heyecan yaratan yiyecek ve içecek alanlari, modern ve zarif tasarima sahip konforlu odalari ile konuklarina huzur ve konfor sagliyor.

JW Marriott Istanbul Bosphorus'daki Spa at JW Istanbul ise terapi odalari, geleneksel Türk Hamami, Istanbul'un isiltili siluetini gözler önüne seren havuzu ile essiz ve unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.