ASKİ, TÜYAP'ta Ziyaretçilerini Bekliyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), 18-21 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Adana İnşaat, Kent, IHS, Yapıda yenilikler, Dekorasyon, Tadilat Yenileme ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

ASKİ, TÜYAP'ta Ziyaretçilerini Bekliyor
ASKİ personeli, oluşturulan buluşma noktalarında gerçekleştirilen hizmetleri vatandaşlara tanıtarak önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgi veriyor. Ayrıca abonelerin görüş ve önerileri dinleniyor.

Stantta içme suyu tesisatlarında kullanılan boru ve malzemeler de sergilenirken bir yandan da kayıp kaçakları ve su kayıplarını tespit etmekte kullanılan son derece teknolojik cihazlar (datalogger, yer mikrofonu) vatandaşlara tanıtılıyor.

VALİ BÜYÜK VE BAŞKAN SÖZLÜ ASKİ STANDINI ZİYARET ETTİ

Açılışa katılarak ASKİ standını ziyaret eden Adana Valisi Mustafa Büyük, personellerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

ASKİ standında vatandaşlarla bir araya gelen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise bu fuarlar sayesinde sektörlerin tek çatı altında toplandığını belirterek, "Adana’nın içme suyu ve kanalizasyon problemlerine son vermek için gece gündüz çalışan ASKİ de fuardaki yerini aldı. Tüm vatandaşlarımız Pazar gününe kadar standı ziyaret ederek personellerden bilgi alabilir" dedi.

Aynı zamanda Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Halil Avşar da standın ziyaretçileri arasında yer aldı.

21 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek fuar boyunca ASKİ standına uğrayan ziyaretçilere çeşitli hediyeler ve bilgilendirme broşürleri dağıtılacak.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.