Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı

Ukrayna’da boğazı kesilerek öldürülen Nazlı Hamarat’ın eşi Emir Şaşmaz, İstanbul’da gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Şaşmaz’ın yakın arkadaşı olduğu öğrenilen ünlü sanatçı Atilla Taş törende gözyaşlarına hakim olamadı.

Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı
Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı
Katıldığı bir yarışmayla tanınan Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Şaşmaz'ın eşi Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürülmüştü. Emir Şaşmaz için bugün Halkalı Hacı Ömer Çetinsay Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene Şaşmaz'ın eşi Nazlı Hamarat, annesi Sema Şaşmaz, babası Kemal Şaşmaz, sanatçı Atilla Taş ve çok sayıda seveni katıldı.

Törende Şaşmaz'ın anne ve babasının ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.

Şaşmaz'ın arkadaşı ünlü sanatçı Atilla Taş ise gözyaşlarına hakim olamadı. Şaşmaz'ın cenazesi, kılınan cenaze nazmının ardından omuzlara alınarak cenaze aracına taşındı.

Baba Kemal Şaşmaz, “Oğlumu onlar için yetiştirmedim. Bunun acısını çıkaracağım. Hayatım pahasına olsa bile. Teşekkür ederim. Çok moralim bozuk. Çok sıkıntıdayım. Canım benim, bir tanem, yavrum benim. Ölmedin yaşıyorsun kalbimde. Daha seninle görüşeceğiz, görüşeceğiz. Ama senin acını almadan gelmeyeceğim. Söz sana. Rahat uyu oğlum. Rahat uyu hiç kafanı yorma” dedi.

Törene katılan ünlü sanatçı Atilla Taş ise, “Bir şey demeyeceğim sağ olun. Kardeşimi kaybettim. Bir şey söylemeyeceğim” diye konuştu.

Şaşmaz'ın cenazesi, öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Esenyurt'ta bulunan Kıraç İstiklal Mezarlığı'na defnedildi.
Kaynak: İHA