Medcezir 14. Bölüm İnternete Özel Fragmanı ve 14. Bölüm Özeti

Star TV internet sitesinden Medcezir 14. bölüme özel bir fragman videosu yayınladı.

Medcezir 14. Bölüm İnternete Özel Fragmanı ve 14. Bölüm Özeti
Star TV internet sitesinden Medcezir 14. bölüme ait özel bir video yayınladı. Medecezir'in bu özel videosunda Yaman Mira için aldığı gitar kursunun meyvelerini topluyor. Mira'ya 'Sevdim Seni Bir Kere' şarkısını kendi çaldığı gitar ile eşlik ediyor.

Medcezir dizisi çıktığı il günden beri oyunculuk ve karakterleri ile beğenileri üzerine toplarken, aynı zamanda oyuncuların kendi ses performansları ile de göz dolduruyor. Alıştığımız bu durumu dizi senaristleri de tutmuş olacak ki hemen her fırsatta izleyici ile buluşturmayı başarıyorlar.

Medcezir 14. Bölüm Fragmanı ve 14. Bölüm Özeti

Mira ile Yaman'ın baş başa geçirdikleri ilk akşamları unutulmaz olur. Saflıkları kalplerindeki bütün kilitleri açar. Birbirlerini daha iyi tanırlar. Aralarındaki görünmez engellerle yüzleşirken Mira, Yaman'ın korkularına sakin bir liman olur.

Tuğçe'yle arasında yaşanan anın vicdan azabı, Mert'i Eylül'ü kapısına kadar götürür. Mert'in pişmanlığı, Eylül'ün hayal kırıklığını dindirmeye yetmez. Tuğçe, Mert ile Eylül arasındaki ilişkide en kritik eşik haline gelir.

Sude'yle yaptığı planı ters tepen Orkun, Yaman'la Mira'nın İstanbul'da yalnız kalmasını engellemeye çalışır. Ama iki sevgilinin arasına Mert'ten gelen telefon girer. Sedef, Mira'nın güzel anlarından çalmaya devam eder.

Öte yandan Yaman, bir anda ortaya çıkan eski sevgilisi Leyla konusunda Mira'nın içini rahatlatır. Ancak Leyla'nın kenarda durmaya niyeti yoktur. Yaman'ı Tozludere'ye kendi ayaklarıyla getirmenin yolunu bulur.

Mert'in bir türlü hayata geçiremediği parti planı Eylül'ün emrivakisiyle hayat bulur. Bu gecenin sürpriz isimleri en çok Yaman'ı şaşırtır.

Gecenin sonunda Mert, Eylül'e kendini affettirmek için tek bir şans yakalarken; Yaman, Mira'ya “seni seviyorum” demenin çok özel bir yolunu bulur.

Yayın Günü: 20 Aralık Cuma
Yayın Saati: 20.00