Osmaniye'de 'Hayvan Sevgisi' Temali Resim Yarismasi

Osmaniye’de 4 Ekim Dünya Hayvanlari Koruma Günü etkinlikleri çerçevesinde “Hayvan Sevgisi” konulu resim yarismasi düzenledi.

Osmaniye'de 'Hayvan Sevgisi' Temali Resim Yarismasi
4 Ekim Dünya Hayvanlari Koruma Günü etkinlikleri çerçevesinde Osmaniye Belediyesi tarafindan “Hayvan Sevgisi” temali resim yarismasi düzenlendi.

Çocuklarin duygu dünyasini, ifade gücünü gelistirmek ve hayvan sevgisini arttirmanin amaçlandigi yarismada ortaokul düzeyindeki ögrenciler katilabilecek.

Belediyeden yapilan açiklamada, “Yarismada her okulu en fazla üç (3) ögrenci temsil edebilecektir. Yarismada okulu temsil edecek ögrenciler okul idaresi tarafindan seçilecek ve en geç 3 Ekim 2022 günü saat 17.00 mesai bitimine kadar Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal Isleri Müdürlügü’nde (Belediye Hizmet Binasi kat.3) basvuru belgesi doldurarak bildirilecektir. Yarismaya katilacak ögrenciler resimlerini jüri ögretmenler nezaretinde 4 Ekim Dünya Hayvanlari Koruma Günü’nde Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi bahçesine kurulacak alanda yapacaklardir. Ögrenciler saat 09.30’da belirtilen yerde hazir bulunacaktir. Yarisma esnasinda tüm resim malzemeleri Osmaniye Belediyesi tarafindan karsilanacaktir. ‘Hayvan Sevgisi’ konulu resim yapma yarismasina katilim sartnamesi ve detayli bilgi için "osmaniye-bld.gov.tr" adresinden inceleyebilirler” denildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.