DTO Baskani Erdogan, 3 Ayda 800 Üyesiyle Yüz Yüze Görüstü

Denizli Ticaret Odasi (DTO) Baskani Ugur Erdogan, 3 ayda 800 civarinda üyesini bizzat ziyaret ederek bir rekora imza ati. Üyelerinin her zaman yaninda olan Baskan Erdogan, çesitli is kollarindan isimler ile bir araya gelerek, sektörleri ve isleriyle ilgili gündemi degerlendirdi. Alanlarinin duayen isimlerinden olusan DTO üyelerinin mesleki tecrübelerinden de istifade eden Erdogan; “Görüsmelerimizden edindigimiz izlenimler ile aldigimiz notlar, odamizdaki faaliyetlerimizin yol haritasini da çizecek. Degerli katkilarindan dolayi Yüksek Istisare Kurulu üyelerimizin her birine tesekkür ederim” dedi.

DTO Baskani Erdogan, 3 Ayda 800 Üyesiyle Yüz Yüze Görüstü


Denizli Ticaret Odasi (DTO) Yönetim Kurulu Baskani Ugur Erdogan, DTO Yüksek Istisare Kurulu (YIK) üyeleri M. Mesut Aygören, Okan Özgür, Ismail Gün, M. Kemal Özdemir ve Mustafa Kaynak ile DTO üyesi Halk Caddesi esnaflarindan Muhammet Ali Öztürk’ü, is yerlerinde ziyaret etti. Baskan Erdogan M. Mesut Aygören’i ofisinde ziyaret ederek güne basladi.

Ziyaret sonrasi Baskan Erdogan; “Degerli büyügümüzün, engin tecrübelerinden istifade ettik, sektörleri ve isleriyle ilgili istisarede bulunduk” dedi.

Baskan Erdogan daha sonra Halk Caddesi’ndeki DTO üyelerinden Muhammet Ali Öztürk’ü ziyaret ederek sektörleri, isleri ve caddelerindeki ticari hareketlilik üzerine görüs alisverisinde bulundu. Denizli Ticaret Odasindaki faaliyetleri hakkinda da bilgilendirdi. Hayirli isler diledi.

“Sektörleri ve pandemi sürecini degerlendirdik”

DTO Baskani Erdogan, DTO YIK Üyesi market sahibi Ismail Gün ile görüstü. Görüsme sonrasi, ziyaretiyle ilgili olarak Baskan Erdogan; “Sektörünün sehrimizdeki öncülerinden Denizli’mizin özgün markasi Denizli Ticaret Odamizin Yüksek Istisare Kurulu Üyesi Ismail Gün’ü is yerinde ziyaret ettik, sektörleri ve pandemi sürecinin etkileri ile ilgili görüslerini ve önerilerini degerlendirdik. Düsünceleri, bizim önümüzdeki günlerdeki çalismalarimiza da yöne verecek nitelikte altin degerinde tavsiyelerdi. Tesekkür ederiz” dedi.

Baskan Erdogan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (DOSB) tesislerinde DTO YIK Üyesi tekstil sahibi M. Kemal Özdemir ile de bir araya geldi. Bu ziyaretiyle ilgili olarak da; “Ihracatimiza büyük katki saglayan örnek bir is adamimizi ziyaret ederek sektörleri, ihracatimiz ve isletmelerinin faaliyetleri üzerine istisarede bulunduk. Verimli bir görüsme oldu” diye konustu.“YIK üyelerimizin önerileri, yol haritamiza yön verecek”

Baskan Erdogan, ziyaretleriyle ilgili olarak; “Denizli Ticaret Odamizin sektörlerinde ve mesleklerinde örnek ve öncü durumundaki Yüksek Istisare Kurulu üyelerinin tecrübelerinden faydalandik. Bu görüsmelerimizden edindigimiz izlenimler ile aldigimiz notlar, odamizdaki faaliyetlerimizde yol haritamizi da çizecek. Çok degerli katkilarindan dolayi Yüksek Istisare Kurulu üyelerimizin her birine tek tek tesekkür ederim. Yeniden kapilarini müsterilerine açarak hizmet sunmaya baslayan isletmelerimizi de yüzlerin gülmesinin kendilerini sevindirdi. Var olus sebebimiz üyelerimizin her kosulda her zaman yanindayiz. Isletmelerimizin yeniden açilmalarinin sevinçlerine ortak olduk” ifadelerini kullandi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.