Gördesli Yazarlar Için Imza Günü Yapildi

Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanisma Dernegi tarafindan düzenlenen imza gününde Tarihçi-Yazar Kazim Germiyanoglu tarafindan yazilan "Yangin-2" adli belgesel roman ve Egitimci-Yazar Mustafa Ali Öztürk tarafindan yazilan “Davetsiz Misafir” isimli hikaye kitabinin tanitimi yapildi.

Gördesli Yazarlar Için Imza Günü Yapildi
Yeni kitap çikaran Gördesli iki yazar için Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanisma Dernegi tarafindan imza günü düzenlendi.

MANA-DER’in Kitap kafesinde düzenlenen törene Gördes Belediye Baskani Muhammet Akyol, Gördes Belediye Baskan Yardimcisi Ilhan Türe, Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanisma Dernegi Baskani Hasan Ertekin, Manisa Arastirma Dernegi (MANA-DER) Baskani Saban Mertyürek, dernek üyeleri ve Manisa’da yasayan Gördesliler katildi.

Etkinlikte, geçtigimiz yil Tarihçi-Yazar Kazim Germiyanoglu tarafindan yazilan ve Gördes Belediyesi tarafindan basilan, milli mücadele döneminde Gördes’in kurtulusunu anlatan "Yangin-1" kitabinin ikinci serisi “Yangin-2” kitabi ve Egitimci-Yazar Mustafa Ali Öztürk tarafindan yazilan “Davetsiz Misafir” isimli hikaye kitabinin imza günü yapildi. Konuyla ilgili açiklamada bulunan Gördes Belediye Baskani Muhammet Akyol, “Gördes Belediyesi olarak yapilan tüm kültürel çalismalara destek vermeye her zaman haziriz. Gördes ile ilgili kim bir kitap yazarsa, tanitimindan basimina kadar her türlü destegi vermeye haziriz. Gördesli yazarlarimiza, yazmis olduklari yeni kitaplari için tesekkür ediyor ve basarilarinin devamini diliyorum” seklinde konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.