Baskan Özcan'dan Yarali Leylegin Bakimini Üstlenen Veteriner Hekime Tesekkür

Nazilli Belediye Baskani Kürsat Engin Özcan, Sümer Park Alani’nda bulunan yarali leylegin 2 ay boyunca bakimlarini üstlenen Veteriner Hekim Mehmet Gün’e tesekkür ziyaretinde bulundu.

Baskan Özcan'dan Yarali Leylegin Bakimini Üstlenen Veteriner Hekime Tesekkür


Geçtigimiz Agustos ayinda bir vatandasin ihbari üzerine Sümer Park Alani’nda bulunan ve tedavi edilmek üzere belediye ekiplerince veterinere götürülen yarali leylek tedavileri tamamlanarak Izmir’e götürüldü.

2 ay boyunca leylegin tedavilerini üstlenen Veteriner Hekim Mehmet Gün’e tesekkür ziyaretinde bulunan Belediye Baskani Kürsat Engin Özcan, “Bu süreçte verdiginiz emeklerden dolayi sizlere çok tesekkür ediyorum. Yaptiginiz islerin canli hayatina tesiri çok yüksek. Tüm bu isler tevazu dahilinde yapiliyor. Biz bu islerin söylem degil eylem kismindayiz. Bu nedenle bize emanet edilen canlilara ne kadar emek verdigimizi bildigim için yaptigimiz ekip çalismasindan çok memnunum. Bu süreç içerisinde sizler gibi meseleye hem kalbi hem de akli yaklasanlarin olmasi bizim için büyük bir nimet. Insallah bundan sonra da hep birlikte daha güzel isler yapacagiz” diye konustu.Ziyaretlerinden dolayi Baskan Özcan’a tesekkür eden Veteriner Hekim Gün, “Bizler elimizden geldigince her zaman her seyi yapmaya haziriz. Yeter ki hayvan sever vatandaslar ve yerel yönetimler istekli olsunlar. Çünkü bu gönüllü yapilacak bir sey. Bu anlamda Nazpatiler Toplulugu çok güzel islere imza atiyor. Mama dagitimlari, sokak hayvanlarinin sahiplendirilmesi ve gece beslemeleri konusunda büyük emek verdiler. Hep birlikte elimizden geleni yapmaya çalisiyoruz” sözlerini kaydetti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.