Yomra'da 'Milli Ses Ver' Projesine Destek

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu: 'Vatandaşlarımızın yerli ve milli ürünleri tercih etmesini istiyor, çalışmalarımıza devam ediyoruz'.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, vatandaşların yerli ve milli ürünleri tercih etmesini istediklerini söyledi.

Sağıroğlu, AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Şenol Kul, Bursa Platformu Derneği Başkanı Resul Yiğit, Kalite Birliği (KALBİR) Başkan Vekili Mustafa Karaman ve Başkan Yardımcısı Ferudun Baykara'yı makamında ağırladı.

Ziyarette, KALBİR tarafından yürütülen "Milli Ses Ver" projesi hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Karaman, ziyarette yaptığı konuşmada, proje kapsamında yurdun her bir tarafında çalışmalar başlattıklarını belirterek, "Tüketicilerimizin yerli üretime destek vermek adına 'yerli üretim' logosu olan ürünleri tercih etmesini istiyoruz." dedi.

Ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür eden Sağıroğlu ise yerli üretimi desteklediklerini vurgulayarak, şunları söyledi:

"Bursa'da başlatmış olduğunuz bu kampanyayı bizler de ilçemizde sivil toplum örgütlerimiz ve esnafımız ile bir toplantı yapıp vatandaşımıza yerli ve milli ürünü tavsiye etmeleri, onun satışının ön plana gelmesiyle ilgi çalışma başlattık. Biz de vatandaşlarımızın yerli ve milli ürünleri tercih etmesini istiyor, çalışmalarımıza devam ediyoruz."

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.