Pazarcık İlçesi Türk Bayraklarıyla Donatıldı

Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik ‘Zeytin Dalı Harekatına destek için Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde ev ve işyerleri Türk Bayraklarıyla donatıldı.

Pazarcık İlçesi Türk Bayraklarıyla Donatıldı
Pazarcık Kaymakamı Çağlayan Aydın, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, İlçe Garnizon Komutanı Abdulkadir Yağar ile İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu çarşı esnafını ziyaret ederek, Mehmetçik için dua istedi.

Türkiye’nin çok büyük bir operasyona imza attığını kaydeden Belediye Başkanı Bozdağ, “Zeytin Dalı Harekatına destek olmak adına bizlerde ilçe protokolü olarak farkındalık oluşturmak ve askerlerimize yanında olduğumuzu göstermek adına esnafımızı ziyaret ederek Türk Bayrağımızı hediye ettik. Zulüm, kan ve gözyaşının olduğu topraklara huzur ve barışı getirmek için yola çıkan Mehmetçiğimiz, terör yuvalarını sırasıyla yok etmektedir. Onlar orada tehdit unsurlarını yok ederken bizlerde kahraman Mehmetciğimize destek olmak amacıyla tüm vatandaşlarımızı ev ve işyerlerine şanlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: İHA