Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila Açıklaması

Bornova Belediye Başkanlığı görevine seçildikten sonra makam odasının kapısını hiç kapatmadan tebrik ziyaretlerini kabul eden Olgun Atila, projelerini hayata geçirmek için sahaya iniyor.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila Açıklaması
15 günde yaklaşık 2 bin 500 kişiyi ağırlayan Başkan Olgun Atila, “Ziyaret dönemi bitiyor. Artık Bornovalılar beni sokaklarda, evlerinin önünde, kendi yanlarında görecekler” dedi.


Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, seçim kampanyası döneminde Bornovalılarla kurduğu ilişkiyi göreve seçildikten sonra da sürdürüyor. Mazbatasını alıp resmen göreve başladıktan sonra odasında ziyaretleri kabul eden Başkan Olgun Atila, makam koltuğu yerine vatandaşlarla yan yana sandalyelerde oturdu. Odasının kapısını da sürekli açık tutan Başkan Olgun Atila, gelen kimseyi geri çevirmedi. 15 günde ziyarete gelenlerin sayısı 2 bin 500’ü geçti.

Bornovalıların kendi içlerinden birinin belediye başkanı seçilmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını, bunu da her ziyarete gelenin özellikle vurguladığını belirten Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Vatandaşlarımızın olumlu düşünceleri bize güç veriyor. Bu nedenle, ‘Bornova Bizim Evimiz’ sloganı ile çıktığımız yolda elde ettiğimiz başarıyı kutlayan herkese bir kez daha gönülden teşekkür ediyoruz. Artık hızlı bir şekilde projelerimizi hayata geçirme zamanı geldi” dedi.

Atila, bundan sonra Bornovalıların ihtiyaç duyduğu hizmetleri onların yanına gidip belirleyerek yapacaklarını, sorunları anında çözeceklerini söyledi.

Atila, “Artık Bornovalılar beni sokaklarda, evlerinin önünde, kendi yanlarında görecekler” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.