Cezaevi Personellerinden Çanakkale Sehitleri Için Lokma Hayri

Aydin’in Nazilli ilçesinde 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Sehitleri Anma Günü etkinlikleri çerçevesinde Nazilli E Tipi Kapali Açik Ceza Infaz Kurumu personellerinin katkisi ile geleneksel hale getirilen ‘Çanakkale Sehitleri’ lokma hayri gerçeklestirildi.

Cezaevi Personellerinden Çanakkale Sehitleri Için Lokma Hayri


Nazilli Cumhuriyet Bassavcisi Murat Dilsiz, Ceza Infaz Kurumu Savcisi Ali Okur, Cezaevi Müdürleri Hasan Elpe ve Orhan Tekfidan’in ev sahipliginde belediye meydaninda düzenlenen etkinlige, Nazilli Kaymakami Sedat Sirri Arisoy, Belediye Baskani Kürsat Engin Özcan, Adalet Komisyonu Baskani Menduh Yalvaç, Nazilli Baro Temsilcisi Av. Emel Sahin, Ilçe Jandarma Komutani Yüzbasi Caner Özkul, Ilçe Emniyet Müdürü Safak Yildirim, Ilçe Milli Egitim Müdürü Ismail Simsek, Denetimli Serbestlik Müdürü Ahmet Ahlatoglu, Ilçe Saglik Müdürü Dr. Sule Akbas, Ilçe Müftüsü Selami Bayrakçi, Nazilli Devlet hastanesi Bashekimi Uzm. Dr. Necati Akkaya, kurum ve kuruluslarin yöneticileri ve vatandaslar katildi.Ilçe Müftüsü Selami Bayrakçi’nin duasinin ardindan Nazilli E Tipi Kapali Açik Ceza Infaz Kurumu personellerinin katkisi ile hazirlanan yaklasik 5 bin kisilik lokma protokol üyelerine ve vatandaslara ikram edildi.

Nazilli Cumhuriyet Bassavcisi Murat Dilsiz, etkinlikle ilgili yaptigi bilgilendirmede, “18 Mart Çanakkale zaferimizin ve sehitler haftamizin yil dönümünde Nazilli kapali infaz kurumumuz ile birlikte sehitlerimizin anisina lokma hayrini baslattik. Su an Vatandaslarimizin ve protokolümüzün katilimiyla bu hayri gerçeklestiriyoruz Allah sehitlerimizin mekanini cennet etsin, tüm sehitlerimizin mekanlari nur ve kabirleri pak olsun” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI