Uludag Elektrik'ten Yesilay'a Anlamli Destek

Saglik alanindaki ihtiyaçlar dogrultusunda toplumda farkindalik olusturmayi hedefleyen Uludag Elektrik, bagimlilikla mücadelede Yesilay’a destek verdi. Bugüne kadar pek çok mesaji müsterilerine ulastiran Uludag Elektrik, bagimlilikla mücadeleye dikkat çekmek için faturalarini yesil renkte tasarlayarak müsterilerine iletiyor.

Uludag Elektrik'ten Yesilay'a Anlamli Destek
Uludag Elektrik, saglik, çevre ve sosyal alandaki ihtiyaçlar dogrultusunda toplumun dikkatini çekmek için sosyal faturalar projesine devam ediyor. 3 milyon müsterisine "Bagimlilikla mücadelede yalniz degilsiniz." mesajini ileten sirket, müsterilerinin hanesine konuk olurken, yesil renkte tasarlanmis faturalariyla da konuya güçlü bir farkindalik kazandiriyor. Uludag Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Faturalarimiz araciligi ile saglikli bir toplum konusunda bilinç olusturmaya katki sagliyoruz. Toplumumuzun zararli maddelerden uzak durmasi için bilgilendirme ve bilinçlendirme kampanyalarinin çok önemli oldugunu biliyoruz. Bu baglamda saglikli hayat için pek çok proje yürüten Yesilay ile birlikte hareket ederek, faturalarimizda yer verdigimiz mesajimizla müsterilerimizin bilinçlenmelerine katki sagladik. Bu tarz projeler ile vatandaslarimizi kötü maddelerden koruma ve uzak tutma konusundaki mücadeleye destek olmayi hedefliyoruz” dedi.

Yesilay Bursa Sube Baskani Av. Imren Çavusoglu ise, “Yesilay olarak, bagimliliklarla mücadelede önemli adimlar atiyoruz. Hiz kesmeden hem bagimliligin olusmasini engellemek hem de bagimliliktan kurtulmaya destek olmak için pek çok çalisma yürütüyoruz. Dünyada öncü bir rol üstleniyoruz. Bagimliliktan uzak ve saglikli hayat aliskanliklari kazandirmak için 7’den 77’ye farkli yas gruplarina yönelik projeler yürütüyoruz. Uludag Elektrik is birligimiz ile 3 milyon Uludag Elektrik müsterisinin hanesine ‘Bagimlilikla mücadelede yalniz degilsiniz.’ mesaji ve yesil renkte tasarlanmis faturalari ulastirarak, çalismalarimizda böylesine kiymetli bir farkindalik olusturmaktan dolayi büyük mutluluk duyuyoruz. Yesilay ailesine olan desteklerinden ve farkindalik çalismalarina olan hassasiyetlerinden dolayi Uludag Elektrik ve Uludag Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac’a çok tesekkür ederiz“ seklinde konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.