Palandöken Sakinlerinden Hizmete Vefa

Palandöken Belediye Baskani Muhammet Sunar’in Abdurrahmangazi Mahallesi TOKI konutlari alaninda yaptigi çalismalara, vatandaslar davullu zurnali karsilama töreni ile tesekkür etti. Baskan Sunar’a çiçek sunan vatandaslar, tesekkürlerini plaket takdimiyle ifade etti. Kadini, erkegi, genci ve yaslisiyla site bahçesinde bir araya gelen TOKI sakinlerinin duygularini kaydeden Site Yöneticisi Celalettin Avag, "Baskanimiz ve Palandöken Belediyesine minnettariz" dedi.

Palandöken Sakinlerinden Hizmete Vefa
Site Yöneticisi Celalettin Avag, “TOKI içerisinde yapmis oldugu asfalt çalismasiyla bizi nezih bir ortama kavusturan Palandöken Belediye Baskanimiz Sayin Muhammet Sunar’a mütesekkiriz. Degerli Baskanimiz getirdigi hizmetle, burada yasayan yaklasik 10 bin kisinin gönlüne dokundu. Kendisine duaciyiz. Allah yardimcisi olsun” ifadelerini kullandi.

"Halkin duasi gücümüzdür"

Palandöken Belediye Baskani Muhammet Sunar, kendisini coskuyla karsilayan ve tesekkürlerini ifade eden vatandaslarin vefa yaklasimindan güç aldiklarini belirterek, “Hakikaten kadirsinas bir milletiz. Verilen hizmetin farkinda, degerbilir bir sehir Erzurum ve Palandöken. Bu teveccühe layik olmaya çalisiyoruz. Allah hepinizden razi olsun. Dualariniz bize sevk ve güç veriyor” dedi.Sunar’dan hizmet bilançosu sunumu

TOKI sakinleriyle bulusmasinda ilçede yürütülen çalismalara yönelik degerlendirmelerde bulunan Baskan Sunar, AK Belediyecilik modelini Palandöken’de hayata geçirdiklerini belirtti.

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan’in ufkunda yürüyen yöneticilerin basarisiz olma ihtimalinin olmadigini kayda geçen Sunar, “Biz de Cumhurbaskanimizin ufkunda ilerliyor, belediyecilikte ezberleri bozuyoruz. ‘Biz bu millete efendi degil, hizmetkar olmaya geldik’ diyen Cumhurbaskanimizin izinde, Adnan Menderes, Abdurrahmangazi, Hüseyin Avni Ulas, Müftü Solakzade ve Yunus Emre mahallelerimizle birlikte 21 kirsal alanda hizmet seferberligi baslattik. Bir tarafta kaldirim ve asfalt çalismamiz ilçemizin dört bir yaninda devam ederken, diger taraftan Palandöken’imize nefes aldiran yesil alanlar kazandiriyoruz. Mahalle konaklari, sosyal donati alanlariyla Palandökenli komsularimizin taleplerine cevap veriyoruz. Tüm bu çalismalarimizin yaninda üretim ve istihdama destek yatirimlarimiz da var. Bu dogrultuda Maksut Efendi Mahallemizde üreten kadinlar projemiz çerçevesinde süt ve süt ürünleri üretim tesisini bu yil hizmete açtik. Emegi kazanca dönüstüren bir tesis oldu günes enerji santrali. Palandökenlinin memnuniyeti için belediyece yogun bir mesai içerisindeyiz. Size deger çalismalarimizla huzurunuzda, alnimiz ak bir sekilde olacagiz” diye konustu.

TOKI sakinleri ve civarindaki semtlerden olusan Palandökenlilerle istisare eden Sunar, kendisine iletilen talepleri ve Palandöken’in vizyonuna yönelik öngörüleri degerlendirdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.