Balikesir'de Jandarma Ve Polisten Asayis Operasyonu

Balikesir’de jandarma ve polis ekiplerinin il genelinde ayri ayri yaptiklari asayis ve kaçakçilik operasyonlarinda toplam 70 sahis yakalanirken, adli makamlara sevk edilen 23 sahis tutuklandi.

Balikesir'de Jandarma Ve Polisten Asayis Operasyonu
Balikesir Il Emniyet Müdürlügü Balikesir Kaçakçilik ve Organize Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü görevlilerince tütün ve tütün mamullerinin kaçakçiliginin önlenmesine yönelik yapilan çalismalarda; 36 bin adet bos makaron, 10 bin adet dolu makaron 1 adet sigara sarma makinesi, 8 kg kiyilmis tütün ele geçirilmis olup gerekli tahkikata baslanirken, olayla ilgili 1 sahis hakkinda islem yapildi.

Balikesir Il Emniyet Müdürlügü Asayis Sube Müdürlügü ekiplerince genel güvenligi ve asayisi saglamak amaciyla Altieylül, Karesi, Ayvalik, Bandirma, Burhaniye, Edremit, Erdek, Gömeç, Ivrindi ve Sindirgi ilçelerinde yapilan çalismalarda çesitli suçlardan aranan 44 sahis gözaltina alinirken, adli makamlara sevk edilen 23 sahis tutuklandi. Yapilan aramalarda; 2 adet ruhsatsiz tabanca ve tabancaya ait 10 adet fisek, 1 adet ruhsatsiz tüfek ve 1 adet kurusiki tabanca ve tabancaya ait 3 adet fisek ele geçirildi.

Yine Balikesir Il Jandarma Komutanligi ekiplerince genel güvenligi ve asayisi saglamak amaciyla Altieylül, Ayvalik, Bandirma, Burhaniye, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Kepsut ve Karesi ilçelerinde yapilan çalismalarda ve yapilan yol kontrol ve aramalarinda; çesitli suçlardan aranan 25 aranan sahis yakalandi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.