Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatlari Ve Ekipmanlari Fuari Gala Yemegi Düzenlendi

Sakarya'nin Sapanca ilçesinde açilan PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatlari ve Ekipmanlari Fuari'nin gala yemegi düzenlendi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasi (SATSO) ile Sakarya Ticaret Borsasi (STB) tarafindan bir restoranda düzenlenen yemekte konusan SATSO Yönetim Kurulu Baskani Akgün Altug, iki yil önce bir fikirle ve Sakarya'daki kurumlarin ortak çalismasiyla fuarin basladigini söyledi.

Her zaman hedef koyduklarini, geçen yil fuar olma hedefi koyduklarini dile getiren Altug, "Önümüzdeki yil için de insallah hep birlikte uluslararasi pozisyonumuzu artirma hedefi koyalim. Bu 200 firmanin yarisinin yabanci firma olmasi gerekir diye düsünüyorum. Insallah bu hedefe hep beraber ulasiriz. Bu fuar, sizlere önümüzdeki yil boyunca bol bereketli, hayirli kazançlar nasip etsin ama önümüzdeki yil tekrar fuara katilin ve ayni dileklerle bir sonraki yila hep beraber devam edelim." diye konustu.

Türkiye'nin farkli illerinden fuara katilan 200 firmanin sahipleri ve çalisanlarinin yani sira SATSO, STB meclis üyeleri ve Sakarya protokolünün katildigi yemekte çesitli sunumlarin yapilmasinin ardindan sanatçi Orhan Ölmez, konser verdi.

Sapanca ilçesi Kirkpinar mevkisinde hazirlanan 60 bin metrekarelik alanda Sakarya Valiligi, Büyüksehir Belediyesi, SATSO is birligiyle gerçeklestirilen, yurt içi ve disindan firmalar ürünlerinin sergilendigi fuar, 11 Eylül'e kadar ziyaretçilerini agirlayacak.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.