Gelin, Damadi Bekarliktan Ihraç Etti

Agri bölgesinde Bölgesel Hakem olarak görev yapan ve ayni zamanda Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Dernegi Agri Sube Baskani olan Muhammed Sevim, Tugçe Kalender ile dünya evine girdi.

Gelin, Damadi Bekarliktan Ihraç Etti
Özel bir dügün salonunda düzenlenen dügün törenine gelin ve damadin ailelerinin yani sira damadin hakem arkadaslari, spor camiasi ve davetliler katildi.

Dügün töreninde gelin Tugçe Kalender, futbol hakemi olan Muhammed Sevim’e kirmizi kart göstererek bekarliktan ihraç etti. Mutlu günlerinde yanlarinda sevenlerini görmekten dolayi çok memnun olduklarini dile getiren gelin Tugçe Kalender, “Esim, Agri bölgesinde Bölgesel Hakem olarak görev yapiyor. Kendisi sahalarda futbolculara kirmizi kart vererek oyundan ihraç ediyordu, bende dügünümüzde kendisine kirmizi kart vererek bekarliktan ihraç ettim. Bu sekilde kendisine sürpriz yapmak istedim” dedi.

Hakemligin zor bir meslek oldugunu dile getiren Muhammed Sevim, dügün töreninde esi tarafindan yapilan sürpriz karsisinda çok sasirdigini ifade etti.

Damat Sevim, “Esim tarafindan dügün törenimizde yapilan sürpriz beni çok sasirtti. Futbol hakemligi gerçekten zor bir meslek. Herkese esit mesafede durarak, adalet dagitiyoruz. Esimin bu mutlu günümüzde bana kirmizi kart göstererek bekarliktan ihraç etmesi güzel bir olay oldu. Ömür boyu unutamayacagimiz bir ani. Ayrica bu mutlu günümüzde bizleri yalniz birakmayan tüm herkese tesekkür ederim” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.