Çarsamba'da IYI Parti Genisletilmis Ilçe Danisma Kurulu Toplantisi Yapildi

Çarsamba ilçesinde IYI Parti Genisletilmis Ilçe Danisma Kurulu Toplantisi yapildi.IYI Parti Samsun Milletvekili Bedri Yasar, Göl Restoran'da gerçeklestirilen toplantida yaptigi konusmada, partilerinin oy oranini artirmak adina daha özverili çalismalari gerektigini söyledi.

Yasar, "Biz güç odaklarina ragmen yapilacak seçimlerde birinci parti çikacagiz. Bundan sonraki dönemde cumhurbaskanimiz sizlerin seçtigi cumhurbaskani olacak ve basbakanimiz da Genel Baskanimiz Sayin Meral Aksener olacak. Nereye gitsek, kiminle sohbet etsek vatandasin alim gücünün düstügünden bahsediyorlar. Parti olarak iktidar oldugumuzda dolarin düsüse geçecegini ve issizligin de azalacagini taahhüt ediyoruz." diye konustu.

IYI Parti Samsun Il Baskani Hasan Aksoy da Samsun'da üye sayilarini artirmalari gerektigini söyledi.

IYI Parti Çarsamba Ilçe Baskani Turhan Yazici da üye çalismalari hakkinda bilgi vererek, "Üzülerek sunu söylemek istiyorum ki Diyarbakir'da partimizin 12 bin 500 üyesi var ancak iki milletvekili olan Samsun'da 6 bin 900 üyemiz var. Tüm ilçeler çalismalarimizi yogunlastirmaliyiz." ifadesinde bulundu.

Toplantiya, ilçe baskanlari ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer katildi.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.