Kaçak büfeci İBB'yi karıştırdı! Tekme yumruklar havada uçuştu!

Göngören'e kondurduğu kaçak büfe skandalıyla gündeme gelen İYİ Partili Ali Kıdık bu sefer de İBB meclisini karıştırdı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'nun konuşması sırasında laf atan Kıdık ortalığı karıştırdı.

Kaçak büfeci İBB'yi karıştırdı! Tekme yumruklar havada uçuştu!
Kaçak büfeci İBB'yi karıştırdı! Tekme yumruklar havada uçuştu!
Daha öncede kaçak büfe skandalı ile gündeme gelen İP'li Ali Kıdık, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'ni de karıştırdı. Kıdık, yaptığı skandalın AK Parti Grup Başkanvekili, Tevfik Göksu tarafından yüzüne vurulunca, ortalık karıştı. 

İYİ Partili Ali Kıdık İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) Yenikapı'da yapılan Meclis toplantısında konuşma yapan AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'nun lafın kesti.

GÖKSU İYİ PARTİLİ KIDIK'IN KAÇAK BÜFE SKANDALINI HATIRLATTI

Sözü kesilen Mehmet Tevfik Göksu, Ali Kıdık'ın karıştığı kaçak Büfe skandalını hatırlattı. "Sana yakışır. Doğru söylüyorsunuz büfeci ile muhatap olmamak lazım" ifadelerini kullandı.

MECLİS KARIŞTI

Kıdık'ın karıştığı kaçak büfe olayının hatırlatılması üzerine meclis bir anda karıştı. İBB Meclisi'nden Çıkan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu.

KAÇAK BÜFE SKANDALI

Ekrem İmamoğlu'nun başkan olduğu CHP'li İBB, encümen kararı ve izin belgesi olmadan Merter Metro İstasyonu ve otobüs durağının yanına kaçak bir büfe kurmuştu. Kaçak büfenin İYİ Parti İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık'a ait olduğu belgeleriyle ortaya çıkmıştı. CHP'li İBB ve İYİ Parti Meclis Üyesi ve Airport Haber'in sahibi Ali Kıdık'ın ortaklaşa giriştiği skandalın ortaya çıkmasının ardından kaçak büfe kaldırılmıştı.