Hamza Dağ ile CHP broşürü dağıtan gençler arasında gülümseten diyalog
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmaları kapsamında Menderes ilçesindeki pazar yerini ziyaret etti. Kalabalık bir grup tarafından karşılanan Dağ, burada herkesle tokalaşıp resim çektirdi. Dağ'ın CHP'li belediye başkanının broşürünü dağıtan gençlerle diyaloğu gülümsetti.
![Hamza Dağ ile CHP broşürü dağıtan gençler arasında gülümseten diyalog](https://images.beyazgazete.com/haber/2024/2/22/20240222_hamza-dag-ile-chp-brosuru-dagitan-gencler-arasinda-gulumseten-diyalog_m.jpg?time=02:53:50)
![Hamza Dağ ile CHP broşürü dağıtan gençler arasında gülümseten diyalog](https://images.beyazgazete.com/haber/2024/2/22/20240222_hamza-dag-ile-chp-brosuru-dagitan-gencler-arasinda-gulumseten-diyalog.jpg)
Hamza Dağ ile CHP broşürü dağıtan gençler arasında gülümseten diyalog
'ZATEN BURADASINIZ'
Hamza Dağ, 'Kızlar merhaba' deyince ilk başta çekinen gençler, Dağ'ın, 'Bir şey olmaz merak etmeyin. Kimse size kızamaz.' uyarısı üzerine gülüşerek Hamza Dağ ile tokalaştı.
O sırada CHP gönüllüsü gençlerden biri 'Gümbür gümbür geliyoruz.' demesi üzerine Hamza Dağ'ın 'Zaten buradasınız. ' cevabı herkesi gülümsetti.