%52,14

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

%52,14

26.813.507 Oy
%47,86

KEMAL KILIÇDAROĞLU

%47,86

24.614.448 Oy

Baskan Yilmaz, Çalismalarin Devam Ettigi Bölgelerde Inceleme Yapti

İçel’in merkez ilçesi Toroslar Belediye Baskani Atsiz Afsin Yilmaz, Doruklu, Musali ve Sogucak mahallelerinde devam eden yeni muhtarlik binasi yapimi, kilit parke tasi döseme, asfalt serimi ve meydan düzenleme çalismalarini inceledi.

Baskan Yilmaz, Çalismalarin Devam Ettigi Bölgelerde Inceleme Yapti
Toroslar’in yüksek kesimlerini birim müdürleriyle birlikte ziyaret eden Baskan Yilmaz, çalismalarla ilgili teknik ekibinden bilgiler aldi. Mahalle sakinleri ve esnafla da ilgilenerek taleplerini dinleyen Baskan Yilmaz’a, hemsehrileri de yogun ilgi gösterdi. “Ilçemize güzel projeler kazandirmak için gece gündüz çalisiyoruz” diyen Yilmaz, “Saha gezilerimiz sirasinda hemsehrilerimizin bizlerle paylastigi talep ve önerilere büyük önem veriyoruz. Bizleri her zaman güler yüzleri ile karsilayan kiymetli hemsehrilerimize tesekkür ediyorum” dedi."Meydanlar, sehirlerin kalbidir"

Baskan Yilmaz, Doruklu Mahallesi’nde kilit parke tasi döseme, meydan düzenleme ve muhtarlik binasi yapimi ile Musali Mahallesi’nde asfalt serim, Sogucak Mahallesi’nde de kilit parke tasi ve semt pazar yeri çalismalarini gerçeklestirdiklerini söyledi.

Meydanlarin sehrin kalbi oldugunu belirten Yilmaz, Doruklu Mahallesi’ne kazandirklari yeni meydanin hayirli olmasini diledi. Yilmaz; “Kültürel ve tarihi pek çok güzelligi barindiran Toroslarimizin dogal dokusunu bozmadan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ilçemizin her noktasi bizim için kiymetli. Hemsehrilerimizin talepleri ve sahadaki tespitlerimiz dogrultusunda ilçemizin dört bir yaninda yol yapim ve çevre düzenleme çalismalarimiza devam edecegiz” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI