Gediz Belediyesi'nden Ögrencilere Hediye

Kütahya’nin Gediz Belediye Baskani Muharrem Akçadurak, bu sene ilkokul birinci sinifa baslayan ögrencilere “Okula Hos geldin” hediyesi dagitti.

Gediz Belediyesi'nden Ögrencilere Hediye
Içerisinde Deprem Egitimi Boyama Kitabi, Trafik Egitimi Boyama Kitabi, Boyama Kalemi ve Çikolata bulunan Gediz Belediyesi’nin hazirlamis oldugu çantalari; Gediz Belediye Baskani Muharrem Akçadurak, Gediz Belediye Baskan Yardimcisi Sule Bilgili, Ilçe Milli Egitim Müdürü Mahmut Bahadur tarafindan ögrencilere dagitilarak, basarilar dilediler.

Minikler, okul siralarinda hediyelerini görünce ayri bir mutluluk yasarken, ögrencilerin okuldaki heyecanina ortak olan Gediz Belediye Baskani Muharrem Akçadurak, “Gediz Belediyesi olarak gelecegimizin teminati olan çocuklarimiz, her zaman birinci önceligimizdir. Bu çerçevede bu yil okula yeni baslayan evlatlarimiz için “Okula Hos Geldin” hediyesi ile heyecanlarina ortak olmak istedik. Içerisindeki boyama kitaplari, hem ögrenirken eglenmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri hem de bilgileri pekistirmek adina çocuklarimiz için özel olarak hazirlandi. Gelecegimizin teminati olan kiymetli yavrularimiza hediyemiz olan bu boyama kitaplariyla hem ögrenecekler hem de boyarken eglenecekler. Bu vesile ile 2022 - 2023 Egitim Ögretim yilinin tüm ögrencilerimize hayirlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Çocuklar için özel hazirlanan Deprem Egitimi ve Trafik Egitimi Boyama Kitaplari içerisinde Baskan Akçadurak tarafindan depremden önce, deprem sirasinda, depremden sonra yapilmasi gereken kurallar ve trafik kurallari hakkinda bilgiler verilmekte.

Ögrencilerin mutlulugu gözlerinden okunurken, hediyelerinden dolayi da Gediz Belediye Baskani Muharrem Akçadurak’a tesekkür etmeyi ihmal etmediler.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.