Manisa'da Bir Haftada Uyusturucudan 85 Süpheli Yakalandi

Manisa Il Emniyet Müdürlügü Narkotik Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü ve diger birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyusturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan sahislara yönelik 24-31 Ekim tarihleri arasinda yapilan çalismalarda 85 süpheli sahsin yakalandigi ve 4 kisinin tutuklanarak cezaevine gönderildigi açiklandi.

Manisa Il Emniyet Müdürlügü Narkotik Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü ve diger birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyusturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan sahislara yönelik 24-31 Ekim tarihleri arasinda yapilan çalismalarin sonuçlari açiklandi. Bir haftalik çalismalarda 65 olayin meydana geldigi bu olaylarda gözaltina alinan 85 süpheli sahistan 4’ünün sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandiklari açiklandi.

Yapilan çalismalarda ayrica 23 gram metamfetamin maddesi, 20 gram esrar maddesi, 17 adet sentetik ecza, 13 adet ectasy hap, 2 gram skunk maddesi, 4 kök kenevir bitkisi, 2 adet hassas terazi, 2 adet uyusturucu madde kullanmaya yarayan aparat, 1.200 TL uyusturucu madde ticaretinde elde edildigi degerlendirilen para ele geçirildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI