Sakarya İl Emniyet Müdürü Kaya'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kaya, mesajında, bayramların; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının yeniden güç kazandığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu özel günler olduğunu belirtti.

Kaya, bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında ve tüm ilişkilerde hatırlanması gerektiğini vurgulayarak, "Belki bu bayramda alışkın olduğumuz aile ziyaretleri, akraba ziyaretleri, hoş sohbetler olmayacak. Aramızda mesafe, yüzümüzde maske olacak. Siz değerli Sakaryalı kardeşlerimizden istirhamım; önümüzdeki bayramlara mutluluk içerisinde kavuşmak için evlerimizde kalıp sevdiklerimizle telefon aracılığıyla bayramlaşalım." ifadelerini kullandı.

Vatandaşların sağlığı ve huzuru için "tam kapanma" uygulaması kapsamında il genelinde denetim ve kontrollerin yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Kaya, salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyma çağrısında bulundu.

Kaya, bayramın milletin, birlik ve beraberliğinin pekişmesine, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının artmasına katkı sağlamasını dileyerek, İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.